Angle down Atgal

Buvęs rajono vadovas padės abiturientams pasiruošti valstybiniam matematikos egzaminui

Balandžio 12-13 dienomis abiturientai, kurie išreiškė norą, galėjo dalyvauti elektroniniame matematikos pasiekimų patikrinime, kuris truko valandą. Atlikus visas užduotis buvo galima buvo galima surinkti 22 taškus.

Net 93 procentai abiturientų, pasirinkusių laikyti valstybinį matematikos egzaminą, pasitikrino savo žinias. 9,7 procento dalyvavusių patikrinimo nebaigė dėl įvairių priežasčių.

Joniškio rajono abiturientų matematikos žinių pasiekimų vidutinis surinktų taškų skaičius 6,1. Vidutinis procentas – 27,7. Vidutiniškai Lietuvos abiturientų surinktų taškų vidurkis aukštesnis – 40 proc. nuo galimų. Tai rodo, kad būtina skirti daugiau laiko egzaminui pasiruošti.

Pandemijos laikotarpiu švietimo sistemai suduotas stiprus smūgis. Tad, ir pasiruošti egzaminams nėra lengva. Abiturientams, laikantiems valstybinį matematikos egzaminą, pagalbos ranką tiesia buvęs Joniškio rajono savivaldybės meras, ilgametis fizikos-matematikos vyr. mokytojas Alfonsas Lidžius.

Savanorytės idėją iškėlęs buvęs rajono vadovas, pedagogas A. Lidžius kreipėsi į Joniškio ,,Aušros“ gimnaziją ir siūlė savo pagalbą abiturientams. Nemokamai pasiryžęs konsultuoti abiturientus, A. Lidžius planuoja panaudoti savo sukauptą ilgametę pedagoginio darbo patirtį.

Valstybinis matematikos egzaminas vyks birželio 18 dieną ir iki tos datos dar yra šiek tiek laiko, kuris gali būti panaudotas nemokamoms konsultacijoms. Norintys pagilinti matematikos žinias ir palengvinti savo pasiruošimą egzaminui, gali kreiptis į gerbiamą A. Lidžių telefonu 861010770.                     

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite