Angle down Atgal

Buvęs partneris. Ar normalu su juo palaikyti ryšius net po skyrybų?

Buvęs partneris dažnai sukelia nemalonius prisiminimus. Tačiau kartais nutinka taip, kad net nutrūkus romantiškiems santykiams bendravimas išlieka.

Tema iš tiesų gana sudėtinga, bet artima daugeliui. Taip jau yra, kad per kelerius metus žmonės priprato vienas prie kito, todėl buvusių sutuoktinių santykiai gali tęstis ir po skyrybų.

Dažnai būtent tai tampa lakmuso išbandymu žmonėms, kurie ateina į jau aprimusį kovos lauką, kuris kadaise siautėjo tarp dviejų. Ir kai apie tai pradeda vykti naujas visiškai skirtingų emocijų gyvenimas, iš niekur staiga atsiranda senas pasibaigusių santykių vaiduoklis.

Jis pats pila vyną, sveikinasi su artimaisiais ir paprastai elgiasi taip, lyg nieko nebūtų nutikę.

Santykiai su buvusia žmona

Apskritai vyro ir moters santykiai, ypač jei juos anksčiau siejo santuoka, visada yra šiek tiek sudėtingesni nei kitų. Gana sunku pritarti šalims, nes yra kiek daug žmonių, tiek nuomonių. Subjektyvios nuomonės. Pažvelkime į vieną konkretų pavyzdį, kuris sujaudino mūsų visus redaktorius.

Moteris rašo: “Padėtis tokia: mano vyras turi buvusią žmoną. Jie buvo vedę 3 metus, turi vaiką. Išsiskyrė, nes ji buvo neištikima. Mes kartu jau 5 metus ir turime vaiką (jis nenori tuoktis, sako, kad nebenori to antrą sykį).

Bet! Jo artimieji visas vestuvių metines primena ir sveikina. Ji be priežasties vaikšto į svečius pas jo artimuosius. Jis neima manęs su savimi, nes žino, kad ji taip pat bus ten. Tiesą sakant, sužinau, kad jis ir ji kartu lankosi pas artimuosius.

Aš kalbu, kad tai nenormalu, verkiu, keliu scenas – viskas be jokios naudos. Jis sako, kad tai daro jo artimieji, ir jis neturi nieko bendra. Ir jis pats mano, kad nėra nieko blogo, kad jis bendrauja su ja per šventes prie taurės ar dviejų, tačiau jis su ja nemiega.

Man tai laukinis jausmas, visa tai netelpa mano galvoje! Aš nežinau, ką daryti. Viena vertus, aš noriu normalios šeimos…”

Jaunos moters įtampa jaučiama kiekviename žodyje, visiškai aišku, kad situacija jai kelia nerimą. Sužinokime, ką kiti galvoja apie tai.

Kilo jausmas, kad nepaisant bendro vaiko, jis nežiūri rimtai į dabartinę moterį. Giminaičiai priima seną žmoną, nors jis su ja nebėra kartu. Tai keista. Kaip juos išskirti. Gal jis vis dar jaučia jai šiltus jausmus?

Jis vis dar buvusią žmoną laiko esama. Jūs esate kambario draugė, su kuria jis net nenori tuoktis. Tiesą sakant, viskas priklauso nuo mentaliteto ir santykių kiekvienoje atskiroje šeimoje.

Viskas priklauso nuo žmonių prigimties: kažkas į tai visai nekreipia dėmesio, šis laikotarpis buvo ir praėjo. Ir kuo jūs daugiau dėmesio skiriate šiems punktams, tuo labiau kenkiate sau. Nežinia, kokie jūsų santykiai, bet iš įrašo galima pamatyti, kad jis nelaiko jūsų žmona.

Autore, pagalvokite apie tai. Jam tai tinka. Jis palaiko bendravimą su buvusia žmona, galbūt jam malonu su ja pasikalbėti ir sėdėti su artimaisiais su jų bendru vaiku, kaip šeimai. Kodėl jūs turite tai iškęsti? Tai nėra normalu. Buvęs partneris turi likti praeityje.

Labai norėtųsi patarti visiems, patekusiems į panašią situaciją. Juk mes visi nusipelnėme tik geriausio: jūs visada norite žinoti, kad santykiai turi ateitį. Mūsų manymu, svarbiausia yra neaukoti savo laimės ir laisvės.

https://www.zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite