Angle down Atgal

Buvęs K. Meschino mylimasis skyrė dainą jį išdavusiam draugui: mano akyse nedrįsk pasirodyt

Praėjus savaitei po OG Version ir Karolinos Meschino skandalo, atrodo, buvo stojusi tyla. Tačiau penktadienį reperių grupė „Flying Saucer Gang“ pristatė naują provokuojantį kūrinį, kuris greičiausiai yra Remigijaus Daškevičiaus atsakas.

Naujasis grupės kūrinys vadinasi „Šaukštai po pietų“.

Įspėjame: kūrinyje vartojami necenzūriniai žodžiai.

Po tokių dalykų iš manęs gali tikėtis tiktai pykčio ir pagiežos,

Šliužas tu per gerai tau būtų driežas,

Nesislink, šitas pokalbis bus viešas, S***, prisiekiu, ant savo tėvo kapo,

Bachūrų temoj tavęs neliks nei kvapo,

Turėk tu vieną žvairį bet nebeturi draugų,

Nedrįsk daugiau savęs vadint tikru,

Tavim niekuo kitu labiausiai pasitikėjau iš visų,

Nebeturi teisės į raides ant savo nicko dvi pirmas nors turėjai iš pradžių“, – tokie žodžiai skamba dainoje.

Alfa.lt primena, kad praėjusią savaitę socialiniuose tinkluose ėmė plisti gandai, kad mergina savo dabar jau buvusiam mylimajam Remigijui Daškevičiui buvo neištikima su jo geriausiu draugu Dominyku Ježeriu-OG Version.

Po šios žinios K. Meschino tapo nepasiekiama savo šimtams tūkstančių sekėjų. Gerbėjams pradėjus klausinėti apie staigias pasitraukimo iš viešumos priežastis, K. Meschino tikino norinti pailsėti nuo socialinių tinklų.

Visą dieną aidint piktoms kalboms, K. Meschino šių gandų nekomentavo, visgi penktadienio vakarą socialinių tinklų žvaigždė išdėstė savo poziciją.

Mergina pasakojo, kad nors socialiniuose tinkluose kalbama apie neištikimybę, ji naujus santykius užmezgė išsiskyrusi su R. Daškevičiumi.

„Iš savo buvusių santykių skaudžiai pasimokiau ir nusprendžiau, kad privalau dalį savo asmeninio gyvenimo pasilikti sau. Dar besipykstant su Remiu buvau nusprendusi, jog kad ir kas bebūtų toliau, savo santykius pasiliksiu sau. Aš pavargau nuo nuolatinio persekiojimo. Apie mano, po skyrybų su Remiu prasidėjusius naujus santykius, Remis sužinojo anksčiau, nei apie tai sužinojo visuomenė. Mes viską tarpusavyje išsiaiškinome asmeniškai ir išsiskyrėme savais keliais“, – portalui Delfi.lt tikino ji.

Apie tai, ar dėl jos santykių su Dominyku Ježeriu nutrūko „Flying Saucer Gang“ ir OG Version bendradarbiavimas, K. Meschino nenorėjo atvirauti.

„Tai yra asmeninis FSG ir OG Version reikalas.“

Alfa.lt

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite