Angle down Atgal

Butrimonyse sudegė šeimos namai: prašo padėti atsitiesti

VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“ prašo padėti didžiulės nelaimės ištiktai jaunai šeimai.

Alytaus rajone, Butrimonyse, prieš metus namą įsigijusi jauna šeima, džiaugėsi pagaliau turinti savo būstą, kur vietos užtektinai ir jų dviem mergaitėms. Žiaurus likimo pokštas: sekmadienį, Motinos dieną, šeimos džiugesys sudužo į šipulius – name kilo gaisras, visas turtas jo viduje sudegė.

„Tuo metu buvome išvykę. Mums paskambino ir pasakė, kad dega namas. Namuose buvo likęs mano tėvas. Laimei, jam nieko neatsitiko, tik šiek tiek apdegė rankas. Tačiau patys likome be nieko“, - sunkiai rinkdama žodžius pasakojo namų savininkė Miglė Čaplikienė.

@ VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
@ VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“

Gaisras V. Kudirkos gatvėje esančiame name kilo apie 16.40 val. Tuo metu name kūrenosi krosnelė, Miglės tėvas dirbo lauke. Sumanęs užeiti į vidų, pamatė iš po stogo besiveržiančius dūmus ir liepsnas.

„Kai grįžome, mūsų būstą, tai, ką kūrėme, kam ėmėme paskolą, jau rijo ugnis. Šiuo metu glaudžiamės pas tėvus. Viena moteris Butrimonyse žadėjo mus laikinai priglausti sodyboje“, - pasakojo Miglė.

4 ir 7 metų dukras auginanti šeima dar neatsigauna po patirto šoko – sunku patikėti, kad nieko nebeliko ir reikia tarsi viską pradėti iš naujo.

O kaip paaiskinti jau viską suprantancioms mergaitėms, kad nebeturime savo namų, nebeturime nieko... Nei daiktų, nei rūbų nei žaislų. Mergaites nori namo, negalima nuleisti rankų ir pasakyti joms kad nebegrįšime, turime grįsti meldžiu, padėkite išgyventi ši siaubą ir pradėti gyvenimą iš naujo.

VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“
VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“

Šiuo metu renkamos lėšos sudegusiam namui atstatyti. Labai reikalingos statybinės medžiagos.

Visi norintys pagelbėti – gali prisidėti.

Jeigu turite galimybę paremti šeimą, tai galite padaryti tokiu būdu:

Gavėjas: VšĮ „Ištiesk gerumo ranką nuskriaustiesiems“

A/s: LT267300010142143000 (Swedbank),

LT57 7044 0600 08058996 (SEB)

PayPal: info@gerumoranka.eu

Mokėjimo paskirtis: Po gaisro nukentėjusiai Miglės šeimai iš Alytaus Daugiau informacijos dėl tikslingos pagalbos: info@gerumoranka.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite