Angle down Atgal

Būtinai reikalingi ženklai

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Kodėl automobilių savininkai nevisada atsižvelgia į pėsčiuosius? Dalis automobilininkų elgiasi, kaip žmonės sako, tiesiog chamiškai.

Mano supratimu, tie, kurie savo automobiliais užstato šaligatvius, į praeivius žiūri su pašaipa. Jie mano, kad savo automobilį gali statyti visur, kur nėra pastatytas tai draudžiantis ženklas. Štai gana neretas atvejis, kada yra užstatomi šaligatviai.

Taip pastato, kad neįmanoma pravažiuoti nei su mažo vaiko vežimėliu, nei su neįgaliojovežimėliu. Prie automobilio savininko niekas negali „prisikabinti“, nes nėra jokio ženklo, kuris draustų užstatyti ša;igatvį. Žinoma nereikėtų tokių ženklų, jeigu automobilių savininkai jaustų moralinę atsakomybę.

Bet, deja, tokių, kurie visur elgtųsi džentelmeniškai, nėra labai daug. Juk kai neįgalusis su savo vežimėliu, ar moteris su vaikišku vežimėliu apvažiuodami kliūtį yra priversti išvažiuoti į gatvės važiuojamąją dalį, patenka į pavojingą situaciją. Gali atsitikti nelaimė.

Ne tik mano supratimu yra reikalingi ženklai, draudžiantys užstatyti šaligatvius. Tenka pastėbėti, kaip pravažiuoja policininkai, bet kažkodėl į tokius dalykus nekreipia dėmėsio?

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite