Angle down Atgal

Būtina stiprinti meilę ir rūpestį vaikams

Tai yra skaitytojo nuomonė, už kurios turinį Etaplius.lt redakcija neatsako.

Gana dažnai matome kaip linksmai žaidžia vaikučiai jiems įrengtose žaidimo aikštelėse. Tiesiog darosi linksma matant mažus vaikučius žaidžiančius smėlio dėžėse. Visi norime matyti sveikus ir stiprius vaikučius. Bet ar mes užtikrintai rūpinamės jų sveikata?

Aš dažnai praeinu pro pietiniame rajone esančias žaidimo aikšteles ir matau žaidžiančius mažylius. Ir kiekvieną kartą susimąstau. Vaikučiai žaidžia, suaugusieji kaip ir saugoja, kad koks piktas šuo ar prisigėres praeinantis alkoholikas neįšgąsdintų ir nesutrukdytų jų linksmų žaidimų.

Bet ar jų tėveliai pagalvoja, kad iš tų mažylių gali užsikrėsti kokia nors liga? O tokie pavojai yra. Man nekartą teko pastėbėti praeinant ankstų rytmetį tose aikštelėse atliekančius gamtinius reikalus šunis ir kates. O atbėgę mažyliai kapstosi užterštuose aikštelėse. Ir tada pradedi suprasti, kad į vaikučių sveikatą mažai kreipiamas dėmesys.

Tokio pavojaus neliktų, jeigu aikštelės būtų aptvertos ir nakčiai uždarytos. Aptveriamos mokyklos, stadionai, bet vaikų aikštelės niekas neaptveria. Dar vienas labai negeras dalykas, tai šalia vaikų aikštelių pastatytas stulpas, o ant jo lentelė su užrašu, jog čia rūkymo vieta.

O juk mes norime visi, kad vaikai nematytų rūkalių ar girtuokliaujančių. Manau, į tai turėtų atkreipti dėmesį tos įstaigos, kurioms yra pavesta vaikų saugumo ir auklėjimo priežiūra.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite