Angle down Atgal

„Būstkaita“ pataria: kaip išvengti tūkstantinių baudų?

Klaidinga manyti, kad aplinkos tvarkymas – pavasario darbas. Šilta rudens pradžia – tinkamas laikas kirsti krūmus, genėti medžius, rauti kelmus ir pan. Tuomet visus ateinančius metus bus kur kas mažiau vargo.

UAB „Būstkaita“ Šiaulių mieste ir visoje apskrityje teikia aplinkos tvarkymo paslaugas. Jomis pasinaudoti gali ir individualių valdų savininkai, ir daugiabučių namų bendrijos, ir verslo sektorius.

„Kertame, genėjame medžius, rauname kelmus, pjauname žolę, frezuojame žemę, mulčiuojame smulkius krūmus, žolę“, – pasakoja įmonės vadovas Žydrūnas Klusas ir priduria, kad aplinkos tvarkymui oro sąlygos šiuo metu itin palankios: žemė dar neįšalusi, augalija dar nesustabarėjusi.

Nedelsti Ž. Klusas ragina nenaudojamų ir apleistų sklypų savininkus. Jiems už neprižiūrėtą aplinką gresia didelės baudos. „Į mus dažnai kreipiasi savininkai, kuriems Savivaldybė skyrė baudą. Jie privalo arba sutvarkyti aplinką per nurodytą terminą, arba mokėti tūkstantines baudas“, – sako „Būstkaitos“ vadovas. Tam, kad žmonės išvengtų nemalonumų ir papildomų išlaidų, Ž. Klusas aplinką pataria tvarkyti reguliariai, tinkamu metu.

Beje, UAB „Būstkaita“ taip pat teikia perkraustymo paslaugas, išveža senus, nebenaudojamus baldus, daiktus. Taigi, gali pasirūpinti, kad apleista sodyba ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus atrodytų kur kas geriau.

UAB „Būstkaita“

Tilžės g. 52, Šiauliai

Tel. 8 646 18 718

El. p. info@bustkaita.lt

www.bustkaita.lt

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite