Nuotraukos iš mokyklos archyvo
Angle down Atgal

Būsimųjų muzikantų pamaina

Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokykloje sėkmingai ugdomi būsimieji profesionalūs atlikėjai, muzikos pedagogai. Didžiuojamės, kad šiemet muzikos studijas universitete, kolegijoje, menų gimnazijose pasirinko net šeši mokyklos ugdytiniai.

Mokyklą ir rajoną garsinusi pianistė Ema Stakutytė (mokytoja Natalija Chrapačienė) fortepijono studijas tęs Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Stojamųjų egzaminų metu puikiai pasirodžiusi mergaitė sulaukė klausimo, ar Pakruojyje visi taip gerai groja. Kita gabi mokinė – akordeonininkė Gabija Tarasevičiūtė (mokytoja Larisa Šiaulienė) mokysis Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje. Mokinės talentą jau seniai pastebėjo Martyno Levickio mokytoja Marytė Markevičienė ir laukė atvykstančios pas ją mokytis. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje mokysis ir Silvija Černiauskaitė (mokytojai Ligita Stravinskienė ir Kęstutis Rupšys) – ji gilinsis į smuiko muzikos paslaptis. Saksofonininkas Rokas Zakarka (mokytojas Dainius Tomkus) Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijoje tobulins džiazinio muzikavimo įgūdžius, o į Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnaziją mokytis išvyks gabi akordeonininkė Skaistė Poškutė (mokytoja Arina Janeliūnienė). Džiaugiamės, kad muzikos pedagogikos studijas Šiaulių universitete pasirinko fleitininkė ir vokalistė Vakarė Vasiliauskaitė (mokytojai Vytautas Lukošiūnas ir Ingrida Tuomienė).

Iš savo mokyklos 2019-aisiais išleidome nemažą pulką muzikantų, bet jų vietos tuščios neliko – priėmėme mokytis groti įvairiais muzikos instrumentais net 28 mokinius.

Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite