Angle down Atgal

Bus vykdomi nauji projektai kaimiškose vietovėse

Tik pasitarus su vietos gyventojais ir įsiklausius į jų pasiūlymus netrukus bus pradėti naujų poilsio zonų kaimiškose vietovėse įrengimo, viešųjų erdvių tvarkymo projektai.

Šiuo metu Širvintų rajono seniūnijose vyksta susitikimai, kurių metu drauge su gyventojais aptariama, kur naudingiausia ir tikslingiausia būtų investuoti iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų gautas lėšas, skirtas viešosioms erdvėms sutvarkyti, naujoms poilsio zonoms įrengti. Pirmieji susitikimai, kuriuose dalyvavo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, administracijos direktorė Ingrida Baltušytė – Četrauskienė bei Investicijų skyriaus vedėja Dovilė Audėjūtė, vyko Čiobiškyje ir Gelvonuose. Susirinkę vietos gyventojai aktyviai diskutavo ir dalinosi pasiūlymais, domėjosi ne tik projektu, bet ir kitais aktualiais rajono klausimais.

Susirinkimuose dalyvavusi rajono merė, pasinaudodama proga, dėkojo susirinkusiems už išreikštą pasitikėjimą ir palaikymą mero rinkimuose ir juokavo, jog kol kiti rajonai ruošiasi antram rinkimų turui, Širvintų rajono vadovės gali toliau konstruktyviai darbuotis.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite