Angle down Atgal

Bus teikiamos paraiškos dėl svarbių projektų finansavimo

Gegužės mėnesį įvairios institucijos paskelbė nemažai kvietimų savivaldybėms pateikti paraiškas dėl įvairių sričių projektų finansavimo.

Šią savaitę savivaldybės vadovai ir administracijos specialistai diskutavo ir sprendė, kuriuos Druskininkams svarbius projektus galima pateikti Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo per sieną ir Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programų finansavimui pagal naujus kvietimus.

Išanalizavus abiejų programų prioritetines kryptis dėl dviejų projektų jau apsispręsta, o galutinį sąrašą kartu su biudžetinėmis ir viešosiomis įstaigomis tvirtins taryba birželio mėnesį.

Lietuvos-Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programai kartu su partneriu Sokulkos savivaldybe (Lenkija) savivaldybės administracija teiks paraišką pagal prioritetą „Socialinės įtraukties skatinimas, kova su skurdu ir diskriminacija“. Įgyvendinant projektą bus pagerinta vaikų ir jaunimo užimtumo infrastruktūra įrengiant kūrybos laboratorijas Druskininkų savivaldybės mokyklose bei unikalias pramogų trasas (paspirtukų, riedlenčių, kalnų ir BMX dviračių), skirtas aktyviam laisvalaikiui Druskininkuose JUC teritorijoje.

Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programai savivaldybės administracija teiks prie Švietimo centro esančio skvero rekonstrukcijos projektas. Įgyvendinant projektą būtų įrengtas modernus ir funkcionalus grindinio fontanas, patogūs suoliukai, sutvarkytas apšvietimas, harmoningai išnaudotos žaliosios erdvės išsaugant istorinę vertę turinčius Kauno kolegijos absolventų pasodintus ąžuoliukus. Skveras bus pritaikytas bendruomenės kultūrinio verslumo iniciatyvoms: organizuojami mokymai ir kitokios bendradarbiavimo veiklos.

Taip pat buvo aptartos galimybės pateikti paraiškas gatvių apšvietimo modernizavimui bei saulės baterijų įrengimui ant savivaldybės įstaigų pastatų taip sutaupant nemažai lėšų elektros energijai.

Paraiškas savivaldybės administracija ir kitos įstaigos turės pateikti ne vėliau kaip iki rugsėjo 1 dienos.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite