Angle down Atgal

Bus ribojamas įvažiavimas į Molėtų miestą

Vyriausybei nutarus nuo balandžio 10 d. 20:00 val. iki 13 d. 20:00 val. riboti asmenų atvykimą į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ar miestelius, šiomis dienomis bus ribojamas įvažiavimas į Molėtų miestą.

Kontrolę 5-iuose pagrindiniuose įvažiavimuose užtikrins policija. Mažiau reikšminguose keliuose, vedančiuose į Molėtus, bus įrengti ženklai, draudžiantys įvažiuoti į miesto teritoriją. Pagrindiniai įvažiavimai taip pat stebimi vaizdo kameromis. Deklaravusių gyvenamąją vietą savivaldybės teritorijoje judėjimas nebus ribojamas.

Molėtų rajono savivaldybė kviečia visus rajono gyventojus šį savaitgalį, švenčiant gražią Velykų šventę, itin atsakingai rūpintis savo ir aplinkinių sveikata. Deja, epidemija įžengė ir į mūsų rajoną – fiksuoti 3 Covid-19 susirgimo atvejai. Būkime dar atidesni, venkime kelionių, tiesioginių susitikimų - pasveikinkime mums brangius žmones telefonu, internetu, sąžiningai laikykimės karantino, kad šios šventinės pavasario dienos mums atneštų tik gerų naujienų.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite