Angle down Atgal

Bus ribojamas įvažiavimas į Ukmergę

Vyriausybė pratęsė karantiną dar dviem savaitėms – iki balandžio 27 dienos 24 valandos. O artėjantį Velykų savaitgalį šalyje bus taikomi papildomi griežtesni apribojimai.

Nuo balandžio 10 dienos, ankstyvo ryto visose viešose vietose bus privalu dėvėti veido apsaugos priemones – kaukes, respiratorius ar kitų panašius daiktus, dengiančius veidą, o nuo 20 valandos vakaro iki ateinančio pirmadienio, balandžio 13-osios, 20 valandos (tris šventines dienas) bus ribojamas žmonių keliavimas į ne savo gyvenamosios vietos savivaldybės miestus ir miestelius.

Tad labai prašome Ukmergės rajono savivaldybės teritorijoje gyvenančių žmonių likti namuose ir niekur be svarios priežasties nevažiuoti.

Judėjimas mūsų keliuose bus ribojamas kelio ženklais, taip pat bus įrengti trys policijos pareigūnų postai. Tikrinami bus tik į Ukmergę atvykstantys asmenys, išvykstančiųjų pareigūnai nestabdys.

Ribojimai nebus taikomi, kai vykstama dėl artimųjų giminaičių mirties, sunkios ligos ar nelaimės, darbo reikalais, kai darbo vieta yra kitoje savivaldybėje, ar teikiant būtiną medicinos pagalbą. Taip pat draudimai negalios gyventojams, jei jie vyksta į kitą, nei savo gyvenamąją savivaldybę, kai toje savivaldybėje turi nekilnojamojo turto.

Brangieji, laikykimės karantino reikalavimų! Kad ir kaip jis daugelį iš mūsų erzintų ar trikdytų. Karantino sąlygų nesilaikančius bandysime pažaboti – šventinį savaitgalį viešąją tvarką užtikrins bei stebės nuošalias vietas budintys policijos pareigūnų ekipažai, taip pat virš Ukmergės skraidys ir visus pažeidėjus fiksuos dronai.

Primename, jog Seimui padidinus baudas, asmenims už karantino sąlygų pažeidimus gresia bauda nuo 500 iki 1 tūkst. eurų, juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims – nuo 1,5 tūkst. iki 6 tūkst. eurų.

Prašome neišsigąsti vykdomų patikrų ir elgtis pagal taisykles. Būkime supratingi ir atsakingi! Mes jumis rūpinamės, o jūs rūpinkitės vieni kitais!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite