Angle down Atgal

Bus remontuojami Druskininkų keliai: pranešta, kurie ruožai sulauks atnaujinimo

Druskininkų meras Ričardas Malinauskas socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino gera žinia – šiemet kelių infrastruktūra mieste ir seniūnijose sulauks atsinaujinimo, o tam iš biudžeto bus skirta mažiausiai 4 milijonai eurų.

„Atsitraukiant nuo karantino aktualijų, kartas nuo karto pasidalinsiu einamaisiais savivaldybės darbais.

Vieni dažniausių klausimų, kurių sulaukiu iš bendruomenės yra kelių priežiūra.

Šiais metais į kelių infrastruktūrą mieste ir seniūnijose investuosime ne mažiau kaip 4 mln. eurų.

Dalį šių lėšų skirsime atsiskaitymui už ilgalaikį gatvių projektą – dar 2009 metais, daugiau nei 60 proc. atpigus kelių darbų įkainiams, nesiskolindami, o sudarę sutartį su verslu, sutvarkėme dalį miesto ir kaimiškųjų teritorijų kelius, o už visus atliktus darbus atsiskaityti turime per 15 metų.

Išvardinsiu keletą svarbiausių šių metų darbų.

Mieste rekonstruosime pėsčiųjų-dviračių taką šalia Ratnyčios upės ir dalį „Žilvino tako“, atliksime kapitalinį Klonio, Šlaito, Rūtų, Rasos gatvių remontą, rekonstruosime Antakalnio, Kalnų, Panemunės gatves, suremontuosime Liepų gatvės šaligatvius, tęsime daugiabučių namų kiemų tvarkymo darbus.

Taip pat baigiamas projektuoti lenktas tiltukas per Ratnyčėlę ir labai tikimės dar šiemet pradėti jo atnaujinimo darbus.

Leipalingio seniūnijoje rekonstruosime dalį Alėjos gatvės, bus atliktas kelio Leipalingis-Dulgininkai kapitalinis remontas.

Viečiūnų seniūnijoje atliksime kapitalinį Senųjų Viečiūnų ir Sodžiaus gatvių bei dalies kelio Naujasodė-Jaskonys remontą.

Gera naujiena, kad Vyriausybė ir LR Susisiekimo ministerija, siekiant skatinti ekonomiką ir mažinti COVID-19 sukeltas pasekmes, savivaldybėms žada skirti papildomų lėšų keliams.

Jau pateikėme paraišką gauti papildomus 0,5 mln. eurų. Už šią sumą planuojame atnaujinti Gardino g. nuo „Raigardo“ sodų iki Gardino pagrindinio kelio bei atlikti dalies pėsčiųjų-dviračių tako „Žvaigždžių orbita“ rekonstrukciją.

Šią savaitę jau turėtume gauti atsakymą dėl papildomų lėšų skyrimo – būtinai jus apie tai informuosiu.

Smagu, kad atlikus visus numatytus darbus mūsų keliai taps dar patogesni vietinei bendruomenei ir kurorto svečiams“, – socialiniame tinkle sekėjams pranešė Druskininkų meras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite