Angle down Atgal

Bus dezinfekuojamos daugiabučių bendrojo naudojimo patalpos

Utenos rajono savivaldybės administracija, atsižvelgdama į epidemiologinę situaciją Lietuvoje, informuoja, kad Utenoje pradedami vykdyti daugiabučių namų bendrojo naudojimo patalpų valymo su dezinfekciniu skysčiu darbai.

UAB „Utenos būtų ūkis“ ir UAB „Utenos komunalininkas“ įpareigoti periodiškai (ne rečiau, kaip kas 10 dienų) valyti dezinfekciniu skysčiu dažniausiai liečiamas vietas – durų rankenas, telefonspynių ir liftų mygtukus, laiptinių turėklus, pašto dėžutes. Atsiradus grėsmei, t.y. susirgus asmenims, kurie toje laiptinėje dirbo, gyveno, lankėsi bus dezinfekuojama visa patalpa, teritorija.

Atkreipiame dėmesį, kad dezinfekuoti dažniausiai liečiamas vietas, patalpas kiek įmanoma dažniau, t.y., kelis kartus per dieną, privalo patys daugiabučių namų gyventojai bei kitų patalpų savininkai ir naudotojai. Panaudotas vienkartines asmens apsaugos, valymo ar dezinfekavimo priemones po kiekvieno valymo turi išmesti kaip užterštas atliekas, o daugkartinio naudojimo valymo priemonės turi būti dezinfekuojamos papildomai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite