Angle down Atgal

Bus apdovanotos geriausios grįžtantiems emigrantams skirtos iniciatyvos

Baigiasi Vyriausybės kanceliarijos organizuojamas projektas „Kryptis Lietuva“. Pirmadienį, spalio 30 dieną, paaiškės geriausios iniciatyvos, skirtos grįžtančių į Lietuvą tautiečių pritraukimui bei integracijai.

Projektas „Kryptis Lietuva“ apdovanos geriausias iniciatyvas, kuriomis užsienio lietuviai skatinami sugrįžti ir dirbti Lietuvoje arba jiems padeda lengviau integruotis sugrįžus po daugelio metų, praleistų svetur. Projekte dalyvauja biudžetinės ir viešosios įstaigos, nevyriausybinės organizacijos, bendruomenės, verslo įmonės bei privatūs asmenys.

Iniciatyvos bus apdovanotos trijose „Kryptis Lietuva“ nominacijose: Už paskatinimą sugrįžti ir įsidarbinti Lietuvoje, Už indėlį konsultuojant sugrįžtančius, Už pagalbą sugrįžusiems integruotis Lietuvoje. Geriausias iniciatyvas įvertino ir išrinko Vyriausybės kanceliarijos sudaryta komisija.

Nugalėtojai bus paskelbti pirmadienį Valdovų rūmuose vyksiančio Globalios Lietuvos forumo „Valstybės ir diasporos partnerystė“ metu. Globalios Lietuvos forumas vyks dvi dienas ir sukvies apie 150 dalyvių iš 27 užsienio valstybių ir Lietuvos.

Projekto „Kryptis Lietuva“ globėjas – Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis. Partneriai: Lietuvos užsienio reikalų ministerija, Valdovų rūmai, Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite