Angle down Atgal

Būrelių vadovės siuva kaukes

Šis sunkus laikmetis sužiba ir gražiais dalykais – tai žmonių geranoriškumas, siekis padėti, dalintis, paremti. Nors atrodo, jog eilinis žmogus yra bejėgis sustabdyti klastingą pandemiją, tačiau kiekvienas iš mūsų galime pastatyti jai bent nedidelę užkardą – kaip mokame ir pajėgiame. Atnešti garbaus amžiaus kaimynui produktų iš parduotuvės, vaistų iš vaistinės, sudrausminti karantino reikalavimų nesilaikantį pažįstamą, parūpinti apsaugos priemonių tam, kuris jų neturi...

O štai Kaišiadorių kultūros centro būrelių vadovės savo įprastus rankdarbius šiuo laikotarpiu pakeitė į kaukių siuvimą. – Daugelis skundžiasi, o ir patys matome, kad kaukių labai trūksta. Norėjosi kažkaip padėti.

Pirmiausiai savo sumanymu pasidalinau paskambinusi tekstilės būrelio vadovei Tatjanai Prakapienei, o ji atsiliepė, kad kaukes jau siuvanti... – pasakojo Kaišiadorių kultūros centro direktoriaus pavaduotoja Aistė Blėdienė.

Kaip sakė A. Blėdienė, dėl karantino teko atidėti renginį, kuriam jau buvo suplanuoti pinigai, tad centro administracija juos nusprendė panaudoti audiniams įsigyti. Smagu, kad „Žilvičio“ parduotuvė suteikė galimybę įsigyti medžiagos, gumos. – Pirmąsias pasiūtas kaukes pristatėme savivaldybei, pagelbėjome moteriai, kuri neturėjo nė vienos kaukės, pagal poreikius, padėsime ir toliau, - kalbėjo A. Blėdienė.

Kaišiadorių kultūros centras būrelių veiklai turi tris siuvimo mašinas. Kaukes, be tekstilės būrelio vadovės T. Prakapienės, siuva žaislų siuvimo ir skiautinių būrelio vadovė Danutė Leonavičienė, siuvinėjimo būrelio vadovė Birutė Marmakevičienė. Atrodo, nei audinių, nei gerų norų nepritrūks. Kaukes siuva bei dovanoja ir Žiežmarių kultūros centras.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite