Angle down Atgal

Burbiškio dvaras kviečia savaitgalį grožėtis tulpių žydėjimu

Kasmet pražydus tulpėms, Burbiškio dvaras organizuoja festivalį „Tulpių žydėjimo šventė“. Šiemet šventė „Devynioliktasis pasimatymas“ vyks gegužės 11-12 dienomis.

Dvaras garsėja nuostabiu peizažinio tipo parku, užimančiu net 28 hektarų plotą. Didingi parko vartai, liūtų tiltas, gausu paminklų, skulptūrų. Įspūdingi parką puošiantys tvenkiniai, kuriuose yra 15 salų, turinčių savo vardus ir istorijas. Salas jungia 12 tiltelių, o aplink plyti žydinčių tulpių kilimas.

Pasak festivalio organizatorių, šurmuliuojančioje šventėje ne tik bus galima grožėtis gamta ir tulpių spalvomis ir įvairove, bet ir šauniai praleisti laiką klausantis menininkų ir muzikantų pasirodymo, dairantis amatininkų mugėje, apžiūrint parodas bei skanaujant lietuviškų patiekalų.

Šventė šeštadienį prasidės tulpių ekspozicijos lankymu, o iškilmingas atidarymas numatytas 13.00 val. Numatyta turtinga muzikinė programa: tai ir retro muzika, Ingos Valinskienės ir grupės koncertas, skambės grupių „Biplan“, „Colours of Bubbles“, Džordanos Butkutės ir grupės koncertai.

Sekmadienio renginiai prasidės vidurdienį šeimų iškyla Burbiškio dvaro teritorijoje. Vėl skambės muzika: koncertuos kantri grupė „Karčiama“, kvies grupių „Jonis“, „Undarox“, „Klova-Belkin Band“ koncertai.

Šventėje lauks tautodailininkų mugė pagrindinėje aikštėje, tautodailės, senovinių gramofonų, patefonų, senovinių automobilių parodos Burbiškio dvaro teritorijoje.

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite