Angle down Atgal

Bruožai, kurie išduoda, kad vyras gali būti linkęs į smurtą

Smurtas šeimoje yra opi tema. Jis egzistuoja ir galbūt ne visada yra atpažįstamas. Kaip nutinka, kad moteris įsitraukia į tokius kenksmingus santykius? Gali būti, kad ji nepastebi, jog vyras yra linkęs į smurtą. Yra tam tikri bruožai, kuriuos galima laikyti įspėjamaisiais signalais. Sukluskite, jei bent keli iš jų yra būdingi jūsų partneriui.

Perdėtas dėmesys

Vyras nuolat seka jūsų buvimo vietą ir planus. Tai dažnai laikoma susidomėjimo ir meilės ženklu. Ir jei vyras tikrai gražiai su jumis elgiasi, mažai tikėtina, kad jis apsunkins jūsų gyvenimą. Tačiau jei pavargstate nuo tokio nuolatinio bendravimo ir kišimosi į jūsų reikalus, visai įmanoma, kad vyras bus linkęs agresyviai reaguoti į bet kokią jūsų veiklą, kuri nėra susijusi su juo.

Pažeidžiamos ribos

Su perdėtu dėmesiu gali atsirasti kita problema, kai vyras pažeidžia visas įmanomas ribas. Skambina darbo metu, tikrina jūsų telefoną, nori žinoti viską apie jūsų socialinį ratą. Kartais galima pateisinti šį susidomėjimą mintimi „Jis nori žinoti apie mane viską!“, bet taip elgtis klaidinga. Jei jam įdomu sužinoti jūsų pomėgius ir vertybes, o ne kolegos vardą, ar jis vedęs ir kiek vyrų yra jūsų darbovietėje, jis tiesiog tiesiai to paklaustų.

Netinkami pokštai

Vyras dažnai netinkamai pajuokauja. Pavyzdžiui, pasakoja kvailus anekdotus apie savo profesijos atstovus, siunčia žeminančias nuotraukas. Grubus humoro jausmas gali būti ženklas, kad ir fizinis smurtas vyrui nėra svetimas.

Kitų moterų įžeidinėjimas

Vyras prastai atsiliepia apie kitas moteris, žemina, nuvertina jas, vartoja neetiškas išraiškas. Nesvarbu, ar būtų kalbama apie buvusią merginą, ar apie praeivę. Žinoma, jis būtinai pridurs: „Na, žinoma, tu ne tokia“. Tačiau tai, ką jis sako apie kitas moteris, gali būti pritaikoma ir jus. Tik vėliau.

Būtinai atkreipkite dėmesį į vyro elgesį.

Tikri vyrai gina, saugo ir myli, o ne žemina savo moteris

Meilė neturėtų skaudinti – tai pirmas dalykas, kurį reikia atsiminti. Meilė yra maloni ir kantri. Jei ji jus skaudina, tai nėra meilė.

Iš kur atsirado posakis: „Meilė negali egzistuoti be skausmo“? Meilė ir santykiai iš tikrųjų reikalauja darbo ir kompromisų, tačiau kuo čia dėtas skausmas? Jokia meilė ir aukštesni idealai negali pateisinti smurto. Pažeminimo. Asmenybės ir sielos patyčių. Tai tikras kankinimas, kurio nevengia daugelis vyrų.

Ar jumis manipuliuojama? Ar esate žeminama? Ir visa tai pagardinama viltį žadinančiais žodžiais: „Na, brangioji, žinai, kaip aš tave myliu“? Taip, idealių vyrų nėra, tačiau ar tai pateisina prievartą ir patyčias?

Vyras, kuris tikrai myli savo išrinktąją, niekada jos nežemins. Jis niekada nesigėdys jos klaidų ir nemanys, kad ji nieko nepajėgia. Priešingai, jis ją mylės visą. Su visais trūkumais. Jis palaikys ir padės, įkvėps ir motyvuos tapti geresne.

Tikras vyras bus ištikimas ir atsidavęs. Ir mylimoji atsakys jam šimtą kartų stipriau. Nes pasitikėjimas meilėje yra kaip oras. Be jo ji uždūsta. Be jo ji miršta.

Tikras vyras saugo savo moterį. Jam svarbu, kad ji nebūtų įskaudinta – nei fiziškai, nei emociškai. Todėl jis atsargiai renkasi kiekvieną savo žodį ir poelgį, kad netyčia nesužeistų ir nesukeltų kančių.

Tikras vyras visada yra patikimas. Abejonių akimirkomis jis primins savo mylimajai, kokia ji tobula ir graži. Jis visada yra jos pusėje. Jei ji suklydo, jis švelniai ir subtiliai tai ištaisys, tačiau niekada nepuls šaukti, žeminti ar pravardžiuoti.

Tikras vyras gerbia savo moters ribas. Jis žino, kad ji ir jos kūnas nėra jo nuosavybė. Ir tik moteris turi teisę nuspręsti, kiek toli ir kam leidžiama eiti. Jis gerbia savo moters pasirinkimą. Net jei jie yra vedę, tai nereiškia automatinio sutikimo su dalykais, kurių ji nenori.

Vyras, kuris leidžia sau įžeisti moterį, yra tikras bailys. Taip jis žemina ne tik ją, bet pirmiausia – save.

Tikras vyras niekada neprivers moters verkti, o juo labiau iš jos nesityčios tokiomis akimirkomis. Jis nori, kad šypsena nedingtų iš jos lūpų. Todėl stengiasi padaryti jai ką nors malonaus, dėkodamas už tai, kad ji yra šalia.

Jis nori matyti savo moterį pasitikinčią, sėkmingą, spindinčią. Jis nesistengia perdaryti ar pataisyti, o myli būtent už autentiškumą ir unikalumą.

Net jei jo moteris apsėsta karjeros, jis ją palaikys. Net tada, kai visi nusisuks nuo jos, jis liks šalia. Net tada, kai ji pati netenka tikėjimo savimi, jis atsargiai padės jai vėl pakilti. Jis turėtų būti tas, į kurį galima atsiremti, o ne tas, kurio bijoma.

Meilė yra dvipusė gatvė. Daina, kurioje susilieja du balsai. Kad santykiai būtų tikrai laimingi ir sėkmingi, abu partneriai turėtų ties tuo dirbti. Jei norite, kad šalia būtų tikras vyras, turite tapti tikra moterimi. Jūs taip pat turite besąlygiškai mylėti ir palaikyti, motyvuoti ir skatinti.

Tikroji meilė ir pažeminimas yra viena kitą paneigiančios kategorijos. Kai myli, niekada nežemini. O jei žeminama, meilės nebėra. Ir niekada nebuvo.

Todėl prieš nusprendžiant ką nors mylėti, reikia išmokti mylėti ir gerbti save. Kai žinote savo vertę, didžiuojatės savimi, niekada neleisite savęs pažeminti ir emociškai sunaikinti.

Rūpinkitės savimi.

https://zinoti.lt

comment Skaitytojų komentarai (1)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite