Angle down Atgal

Moteris senele tapo 34-erių

Itin jauno amžiaus močiute tapusi ir savo anūką prižiūrinti moteris dažnai laikoma mažylio mama.

Rosie Morant (šiuo metu – 35 m.) iš Edinburgho senele tapo praėjusių metų lapkritį, kai jos dukra Morgan (19 m.) pagimdė berniuką.

Moteris tikėjosi, kad gali anksti sulaukti vaikaičių, mat pati pirmą kartą pagimdė būdama 16-os.

Dabar dėl to ji patiria sumišusias emocijas – ypač tais atvejais, kai pasivaikščioti su anūku išėjusią Rosie daugelis laiko berniuko mama.

„Tiesą pasakius, aš nesijaučiu patogiai vadinama senele. Kai išeinu su Roxu pasivaikščioti, daugelis žmonių jį laiko mano sūnumi. Ir tai manęs nestebina – kodėl jie turėtų galvoti, kad aš esu močiutė?

Kartais tai nervina, bet iš esmės aš patiriu daug gerų emocijų ir esu laiminga, galėdama būti savo anūko gyvenimo dalimi“, – Rosie Morant cituoja britų naujienų portalas mirror.co.uk.

Moteris pati augina 10 metų savo sūnų.

Ji mama tapo labai anksti – kai pajuto, kad pirmą kartą laukiasi, Rosie buvo vos 15-a, nėštumas buvo neplanuotas, netikėtas ir šeimai sukėlė tikrą šoką.

Dingo ir Morgan tėvas, tačiau Rosie apsisprendė gimdyti, o dabar moteris vienišos mamos patirtį vertina kaip labai naudingą.

„Kai mano dukra pareiškė, kad ji nėščia, iš pradžių nuliūdau – žinojau, ką tai reiškia. Betr žinojau ir tai, ką reiškia tokioje situacijoje likti be paramos. Nors nebuvau pati laimingiausia mama, džiaugiuosi, kad Morgan nusprendė su manimi apie tai kalbėtis. Žinojau, kaip jai padėti“, – pasakojo jaunoji senelė.

„Beprotiškas jausmas – turėti anūką tuo metu, kai tavo draugės tik laukiasi pirmo vaiko“, – kalbėjo ji.

Anglija Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite