Angle down Atgal

Britai šokiruoti – po vorų įkandimų vyras sunkiai bepajuda

Jungtinėje Karalystėje tai pasirodantys, tai vėl dingstantys itin nuodingi vorai – našlės apsimetėlės apkartino jaunos šeimos gyvenimą. 26-erių Lewis Pearce sulaukė net penkių nuodingų vorų įkandimų savo namuose.

Skelbiama, kad gijančios įkandimų žaizdos didžiulės ir skausmingos, todėl vyrui netgi sunku vaikščioti, ką jau kalbėti apie keliones į darbą.

Vyras tvirtina, kad jau kurį laiką konsulo prašė daugiabučiame name atlikti namo dezinfekciją nuo vorų, tačiau konsulas esą atsakė, kad jie nėra atsakingi už jų naikinimą.

Southamptone, Hampshire gyvenanti šeima dabar gyvena didžiulėje baimėje dėl savo trijų atžalų ir galimų naujų vorų atakų. Vidurinysis vaikas – trejų Freddie, taip pat sulaukė voro įkandimo, dėl kurio vaikui prasidėjo didžiulė alergija, jo kūną išmėtė raudonomis dėmėmis. Jauniausiam šeimos nariui – vos septyni mėnesiai.

Facebook.com nuotr. / Lewis kūnas po vorų įkandimų
Facebook.com nuotr. / Lewis kūnas po vorų įkandimų

„Mane tai labai gąsdina. Vaikas sulaukė tarsi švelnesnio įkandimo, mes nesuvokiame to, tačiau jam prasidėjo tik alergija. Vyro įkandimai – visai kitokie. Tai didžiulės atviros žaizdos, kurios vis pūliuoja ir neleidžia nei eiti, nei praustis, jis tarsi prikaustytas prie lovos. Dabar atsidūrėme akligatvyje. Lewis negali eiti į darbą, aš esu namuose su vaikais, kuriuos dabar turime akylai saugoti. Kaip mes sumokėsime nuomą? Toks jausmas, kad įstrigome tamsiame tunelyje ir nematome šviesos“, - kalbėjo jo žmona Nadine.

Vyrui vorai įkando dar liepos mėnesį, tačiau jis iki šiol prikaustytas namuose su vis negijančiomis žaizdomis. Medikai sako, kad tai Lewis organizmo reakcija į nuodus, reikia išlaukti, kol nuodai pasišalins iš organizmo ir žaizdos pradės gyti.

Anglija.Today

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite