Brazilės I. Freitos dublis garantavo pergalę prieš Lenkijos čempiones (vaizdo komentarai)

Vilius Dambrauskas Etaplius žurnalistas

Įtikinama pergale ketvirtą kartą organizuojamame tradiciniame moterų futbolo „Amber Cup 2018“ turnyre startavo Šiaulių „Gintra-Universitetas“.

Šiaulietės savo žiūrovų akivaizdoje 3:0 (1:0) sutriuškino Lenkijos čempionę Lečnos „GKS Gornik“ vienuolikę, kuri kaip ir „Gintra-Universitetas“ ruošiasi rugpjūtį vyksiančiam UEFA moterų Čempionių lygos atrankos turnyrui.

Įvarčiai:

„Gintra-Universitetas“: I. Freitas (62′, 84′ min.) – 2, J. Čubrilo (40′ min.) – 1.

Pirmąsias „Amber Cup“ turnyro rungtynes, kurios trečiadienį buvo sužaistos Radviliškyje, 3:2 laimėjo „GKS Gornik“ ekipa, įveikusi Baltarusijos čempionę Minsko „ZFK Minsk“.

Šiandien 14 val. Šiaulių miesto savivaldybės stadione „Gintra-Universitetas“ sieks įveikti ir baltarusių klubą bei po dvejų metų pertraukos susigrąžinti „Amber Cup“ titulą. Pernai jį iškovojo „GKS Gornik“.

Nors pirmajame kėlinyje daug progų pasižymėti nesukūrė nė viena komanda, kėlinio pabaigoje individualų meistriškumą pademonstravusi Jelena Čubrilo baudos aikštelėje paguldė varžovių gynėjas ir techniškai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą išvesdama savo komandą į priekį – 1:0.

Antrojo kėlinio viduryje Rimanto Viktoravičiaus atliktas keitimas iškart davė vaisių – į aikštę žengusi brazilė Isadora Freitas tolimu smūgiu dar kartą nuginklavo varžovių vartininkę. Tą patį jai pavyko padaryti ir 84 -ąją susitikimo minutę bei padėti tašką šiame mače – 3:0.