Angle down Atgal

Brangiausia gyvenime naktis

Už tai, kad lytiškai santykiavo su jaunesniu negu 16 metų asmeniu, pažeisdamas seksualinio apsisprendimo laisvę ir neliečiamumą, vienas rajono gyventojas teismo baudžiamuoju įsakymu nuteistas galutine 68 MGL (3400 Eur) dydžio bauda. Teismo sprendimu, lytiškai su nepilnamečiu santykiavęs pilnametis asmuo gali būti nuteistas net laisvės atėmimu iki 5 metų.

Dėl suprantamų priežasčių šios istorijos dalyvių nekonkretizuosime, tik pasakysime, kad nusikalstama veika buvo įvykdyta viename rajono kaimų.

2019 metų rugsėjo 24 dieną į policiją kreipėsi viena rajono gyventoja, kuri pranešė, kad ryte iš namų į mokyklą išėjo ir iki vakaro negrįžo jos nepilnametė dukra. Nors kaip paskui paaiškėjo, dar tą vakarą policija buvo toje vietoje, kur laiką leido merginą, jos surasti nepavyko. Pamačiusi atvažiavusį policijos automobilį, mergina slėpėsi. Sakė, bijojusi, kad jos ieško.

Tik kitą rytą sunerimusiai motinai paskambino iš mokyklos ir pasakė, kad mokyklinio autobuso vairuotojas matė ją viename kaime. Tačiau ir ten jos neaptiko, o susirado jau mokykloje, iš kur nuvežė į policiją. Nors alkoholio matuoklis rodė, kad mergina yra blaivi, jos išvaizda ir sklindantis alkoholio kvapas tėvams sukėlė įtarimų. Iš pradžių neigusi, nepilnametė vėliau prisipažino, kad turėjo lytinių santykių.

Ikiteisminio tyrimo metu kaltinamasis sakė, kad su nepilnamete susipažino išvakarėse parke, kai ten sutiko ją su vienu vaikinu. Apsikeitė telefono numeriais. Sakė manęs, kad ji yra vyresnė nei yra, o kad yra mokinė, nesakė.

Kitą dieną jis turėjo važiuoti į darbą pas vieną ūkininką, tačiau nenuvyko. Vietoje to jis merginai parašė SMS žinutę ir pasiūlė susitikti. Mergina sutiko. Jie susitiko parke, kur vyriškis atvažiavo automobiliu. Kartu buvo ir jo draugas. Parduotuvėje nusipirko 6 skardines alaus, paskui nuošalioje vietoje gėrė, rūkė. Vėliau jie nuvažiavo pas draugą į jo darbovietę, o iš ten – į draugo namus. Pakeliui dar nusipirko alaus, sidro. Tik šįkart alkoholio buvo gerokai daugiau. Vėliau bus pasakojama, kad tą vakarą dar buvo išgerti 7 litrai alaus, 2 litrai sidro. Gerdami pas draugą kieme, atvykusieji smarkiai apgirto.

Vakaras baigėsi kieme stovinčiame išardytame draugo automobilyje, kuriame kaltinamasis ir mergina praleido naktį.

Gintaras Bielskis

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite