Boulingo komandų čempionate - devintas kauniečių triumfas iš eilės

Irma Bagūnė Etaplius žurnalistas

2017 metų Lietuvos boulingo lygos finalo turnyre ir vėl geriausiai sekėsi Kauno „Taboo-Night club“ ekipai, tapusiai šalies komandų čempionato nugalėtoja jau devintąjį kartą iš eilės.

Žirmūnų boulingo centre vykusio turnyro pusfinalyje čempionai, kurių komandoje žaidė Edvinas Skarbalius, Arturas Levkinas, Kęstutis Gudauskas, Linas Sasnauskas ir Aidas Daniūnas, 10:4 nugalėjo Klaipėdos „Andopą“, o kitame pusfinalyje Vilniaus „Apollo-Carglass“ atstovavę Andrius Gasparavičius, Nerijus Gerdvils, Algirdas Motiejūnas ir Paulius Bagužis 10:0 įveikė Kauno „Toyotą“.

Mažajame finale „Andopas“ nugalėjo „Toyotą“ 10:2, o kovoje dėl čempionų taurės „Taboo-Night club“ tik po dramatiškos kovos palaužė „Apollo-Carglass“ komandą 8:6.

Bendra per didžiojo finalo per šešias partijas pelnytų taškų suma buvo vilniečių naudai 4810:4802, tačiau galutinė pergalė atiteko kauniečiams dėl laimėtų keturių partijų (815:794, 779:829, 794:769, 737:870, 889:798, 788:750).

B lygos čempionais tapo Kauno „BowlingPRO“ žaidėjai, finale 10:2 nugalėję Kauno „Straiko plius-2“ ekipą. Tuo metu C lygos finale susitiko dvi Klaipėdos „Amber Strike“ komandos, o pergalę rezultatu 10:2 šventė antroji klubo ekipa.

Po komandų čempionato finalo geriausi Lietuvos boulingo žaidėjai atsikvėps tik dvi savaites. Birželio 3-4 dienomis jie susirinks Klaipėdos „Apollo“ boulingo centre ir dalyvaus jau asmeninio Lietuvos boulingo čempionato finalo turnyre.