Angle down Atgal

Boksininko Petrausko šeima kovoja su patyčiomis: į savo gyvenimą įsileido jų nekenčiančią youtuberę

Olimpinis prizininkas, boksininkas Evaldas Petrauskas susidūrė su problema, kurios negali įveikti. Tai – internetinės patyčios. Po straipsniais apie Petrauskų šeimą nuolat pilasi tulžingi, žeidžiantys komentarai, ypač apie Evaldo žmoną Godą.

„Jie labai veikia. Po kiekvieno straipsnio sulaukiame įžeidžiančių komentarų, ypač dėl Godos išvaizdos. Jiems netinka viskas, kaip mes kalbame, ką mes veikiame, ar kaip gyvename”, –  guodžiasi Evaldas Petrauskas.  

Goda Petrauskienė socialiniuose tinkluose atvirai dalinasi grožio procedūromis ir atliktomis plastinėmis operacijomis, o tai nepraslysta pro piktų komentatorių akiratį. Viena jų, socialinių tinklų žvaigždė, youtuberė Gerda Biel. Mergina tiesiai pripažįsta, kad Petrauskų nemėgsta. Ir kartkartėmis savo nemeilę išreiškia komentarais. „Manau kad jie per daug visur lenda, o Godos daromos operacijos –  viso labo vyro užgaidų tenkinimas”, –  įsitikinusi Petrauskų nemėgstanti Gerda Bel.  

Jau šį penktadienį LNK interneto televizijoje portale startuoja naujas realybės šou „Nekenčiu žvaigždės”, kuriame akis į akį susitiks heiteriai ir žvaigždės, ir visos pastabos bei neapykanta bus išsakyta į akis. Heiteriai turės galimybę praleisti dieną su savo nemėgstamomis žvaigždėmis, patirti tai, kuo kasdien gyvena žinomi žmonės.

Ar po susitikimo nekentėjai pakeis savo nuomonę? Ar neapykanta tik dar labiau padidės? Pirmojoje „Nekenčiu žvaigždės“ dalyje – Godos ir Evaldo Petrauskų bei Gerdos Biel susitikimas. Ar Goda ir Gerda paspaus viena kitai ranką? Kodėl Petrauskienė Gerdai į kavą pribėrė druskos? Pirmasis susidūrimas – jau šį penktadienį portale LNK.lt.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite