Angle down Atgal

BMK organizuotame konkurse laimėta III vieta!

Keletą mėnesių Šiaulių l/d ,,Žirniukas‘‘ pedagogės Romualda Budrienė, Virginija Grišiuvienė ir Juzė Zdanavičiūtė kūrė scenarijus edukacinių bitučių veiklai ir dalyvavo Biznio mašinų kompanijos (BMK) organizuotame konkurse respublikos švietimo įstaigoms. Konkurso dalyviai varžėsi dvejose kategorijose: įdomiausių bitučių - robotukų sukurtų scenarijų ir daugiausiai vienos įstaigos įkeltų edukacinių bitučių-robotukų scenarijų.

Mūsų auklėtojos konkursui pateikė net 42 edukacinių bitučių scenarijus ir laimėjo III vietą antroje kategorijoje (daugiausiai vienos įstaigos įkeltų edukacinių bitučių-robotukų scenarijų). Scenarijų skaičiumi mus aplenkė tik dvi mokyklos. Darželis laimėjo ,,Blue – bot“ ir ,,Bee – bot“ bitutes. Šiame konkurse dalyvavo 30 respublikos švietimo įstaigų, buvo atsiųsta beveik 300 edukacinių bitučių scenarijų.

Pedagogės džiaugiasi, kad bitutės – robotukai ir paruoštos priemonės ne tik pagilina, praplečia vaikų gebėjimus komunikavimo, socialinėje, pažinimo kompetencijose, suteikia elementarių pirminio programavimo įgūdžių, bet ir sukelia daug gerų emocijų.

Šiaulių lopšelio-darželio „Žirniukas“ PUG pedagogė Virginija Grišiuvienė

comment Skaitytojų komentarai (1)

Taip pat skaitykite