Angle down Atgal

Bjauriausias kada nors sukurtas automobilis

Nors sakoma, kad grožis glūdi stebėtojo akyse, visgi yra tam tikrų dalykų, kurie tiesiog objektyviai yra bjaurūs. Ir niekas čia nepadės. Savaime suprantama, kad tokiai kategorijai rastume pavyzdžių ir iš automobilių pasaulio.

Per visus metus, prabėgusius nuo šios transporto priemonės sukūrimo, pasaulio keliai išvydo visą galybę įvairiausių automobilių modelių, o kai kuriuos tik jų dizaineriai galėtų vadinti gražiais... Štai keli bjauriausi pasaulio automobiliai. Bjauriausių automobilių sąrašą sudarė interneto svetainė „Top Cars Magazine“.

Pirmoji vieta jame atitenka automobiliui „Aurora“. Vieną gražų 1957 metų rytą pabudęs vienas dvasininkas permąstė grėsmingą situaciją dėl žuvusiųjų avarijose ir nusprendė išgelbėti pasaulį. Jam gimė geniali mintis – sukonstruoti saugiausią pasaulyje automobilį. Ir štai jis – „Aurora“. Kiek mašina yra saugi, pasakyti sunku, tačiau akivaizdu, kad ji yra išties bjauri.

Au­toexp­ress.co nuo­tr.
Au­toexp­ress.co nuo­tr.

O antrąją vietą pelnė „Fiat Multipla“. Šis modelis, kaip rašoma svetainėje, tikrai gavo didelę dozę bjaurumo. Pati pirmoji šios mašinos versija buvo netgi dar blogesnė nei ši, mat vėliau buvo tobulinama. Šio automobilio gamyba buvo pradėta 1998 metais, tačiau 2010-aisiais italai gamintojai nusprendė, kad užteks žmonių akis varginti tokio „grožio“ modeliu, tad gamyba buvo sustabdyta. Nors iki šiol gatvėse šių modelių vis dar galima išvysti.

Parengta pagal Topcarsmagazine.com

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite