Angle down Atgal

Biržuose vaikai vasaros užimtumo stovykloje dirba su konstruktoriais

Biržų rajono savivaldybės mero pavaduotoja Astra Korsakienė apsilankė VšĮ „Inžinerijos mokykla“ organizuojamoje vasaros stovykloje, kur vaikai mokosi kurti žaidimus mobiliesiems įrenginiams, atlieka įtraukiančius tyrimus ir dirba su konstruktoriais.

„Mes iš dalies finansuojame šią stovyklą ir buvo malonu apsilankyti ir pažiūrėti, kaip ugdomos jaunosios mūsų rajono asmenybės. Pastebėjau, kad vaikai su dideliu entuziazmu mokosi jiems naujų dalykų. Smagu, kad šioje vasaros užimtumo stovykloje laiką leis daugiau nei pusšimtis mūsų rajono vaikų“, – sakė mero pavaduotoja Astra Korsakienė.

Šią vasarą, gavus dalinį finansavimą iš Savivaldybės vaikų ir jaunimo socializacijos programų, Biržuose, Nemunėlio Radviliškyje, Papilyje bus organizuojamos keturios stovyklos pamainos – nuo liepos 7 d. iki rugpjūčio 24 d.

„Stovyklos dienotvarkė suplanuota taip, kad kiekvieną dieną stovyklautojai atliktų kūrybines užduotis, mokslinį tyrimą bei praeitų po vieną žaidimo kūrimo etapą nuo idėjos iki galutinio žaidimo. Vaikai turės galimybę tobulinti savo pirmąjį žaidimą ar kurti naujus net ir pasibaigus stovyklai, nes sukurtos kūrėjų paskyros galios visus metus“, – sakė stovyklos vadovas Dalius Barkauskas.
Šios stovyklos veiklose dalyvaus 54 vaikai, kurie turės galimybę laisvalaikį leisti smagiai ir kūrybiškai.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite