Angle down Atgal

Biržų „Saulės“ gimnazijos vaikinų ansambliui atiteko džiugi pergalė

Gegužės 17 dieną įvyko respublikinis jaunimo patriotinės dainos ir meninio skaitymo konkursas–festivalis „...AR MYLIT JĄ JŪS?“, kurį organizavo Radviliškio miesto kultūros centras.

Konkursas–festivalis sulaukė apie 60 dalyvių anketų, todėl komisija, peržiūrėjusi visus pasirodymus, iš kiekvienos kategorijos atrinko po 5 geriausius, kurie gegužės 17 d. 18 val., tiesioginės transliacijos metu, varžėsi dėl apdovanojimų ir pagrindinių prizų . Finalinę Respublikinio jaunimo konkurso tiesioginę transliaciją buvo galima stebėti Radviliškio miesto kultūros centro YouTube kanale ir Facebook paskyroje.

Konkurso transliacijos moderatorius –  atlikėjas, dainų kūrėjas, muzikinių projektų „X faktorius“, „Eurovizija“ dalyvis, mokytojas, Radviliškio miesto kultūros centro programų koordinatorius – Evaldas Vaikasas. Vertinimo komisijos narė Laura Remeikienė – atlikėja, kompozitorė, muzikos pedagogė, lietuviškų hitų kūrėja, „Lauros studijos“ įkūrėja ir vadovė paskelbė, kad vokalinių ansamblių kategorijoje I vietą ir piniginį prizą laimėjo Biržų „Saulės“ gimnazijos vaikinų ansamblio atliekama daina „Paskutinė kulka“ , II vieta atiteko Panevėžio V. Mikalausko menų gimnazijos mergaičių ansambliui, o III vietą laimėjo Kauno r. Babtų gimnazijos merginų ansamblis.

Renginio pabaigoje buvo paskelbta dar viena geroji naujiena, kad Biržų „Saulės“ gimnazijos vaikinų vokalinio ansamblio pasirodymas buvo pats  patriotiškiausias ir kolektyvas pakviestas atvykti į Radviliškio miesto kultūros namų įrašų studiją įsirašyti dainos „Paskutinė kulka“. Vaikinų vokalinio ansamblio meno vadovė – Danguolė Kazakevičienė.

Gimnazistų atliekamą dainą galite rasti čia: https://www.youtube.com/watch?v=Nl0G8iCZMRs

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite