Angle down Atgal

Biržų miesto gyventojai kviečiami pasiskiepyti nuo korornaviruso

Praeitą savaitę pagal Sveikatos apsaugos ministro patvirtintą prioritetinių grupių sąrašą paskiepytos Savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė ir Administracijos direktorė Irutė Varzienė. Savivaldybės vadovės sakė neabejojančios vakcinų nauda, tad dėl skiepijimosi būtinybės abejonių nekilę.

Savivaldybės mero pavaduotoja Audronė Garšvaitė: „Buvau paskiepyta ,,Moderna“ vakcina. Jaučiuosi gerai ir noriu nuoširdžiai paraginti visus biržiečius, kai tik bus galimybė, būtinai atvykti skiepytis. Koronavirusas nepasitrauks savaime, su pandemija turime kovoti visi kartu, kovoti už tai, kas brangiausia: už sveikatą ir gyvybę.”

Administracijos direktorė Irutė Varzienė: „Pasiskiepijau ,,Vaxzevria“ (,,AstraZeneca“) vakcina. Pasitikiu mokslu ir nė viena vakcina baimės nekelia. Skiepai – galimybė vėl gyventi įprastą gyvenimą, nebijoti keliauti, dirbti, bendrauti. Labai nuoširdžiai kviečiu: atėjus laikui, atvykite skiepytis, neabejokite, pasinaudokite šia galimybe. Jei kyla klausimų, pasitarkite su medikais – objektyvi ir žiniomis pagrįsta informacija padės išsklaidyti abejones. Ypatingai noriu paraginti skiepytis mūsų senjorus: nedelskite apsaugoti save nuo šios klastingos ligos.”

Iš viso Biržų rajono savivaldybėje paskiepyti 3677 asmenys, iš jų 1291 – antrąja vakcinos doze. 65 m. ir vyresnio amžiaus biržiečių paskiepyta 2374.

 

 

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite