Angle down Atgal

Biržų krašto muziejuje „Sėla“ atidaryta fotografijų paroda apie Likėnus

2021 m. balandžio 30 d. Biržų krašto muziejaus „Sėla“ Mažojoje parodų salėje atidaryta fotografijų paroda „Likėnų reabilitacijos ligoninės istorijos akimirkos“.

Moderatorė, Biržų krašto muziejaus „Sėla“ komunikacijos ir parodų skyriaus vedėja Lina Kuncytė, pristatydama renginio svečius ir patį renginį, kalbėjo, kad Biržų krašto žmonės myli Likėnus ir labai yra išsiilgę gerų žinių apie šią vietovę.

„Džiugu, kad Biržų pilyje šiandien atidaroma fotografijų paroda, kuri tikrai sudomins biržiečius ir Biržų svečius. Esu labai dėkingas Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriui Arvydui Skorupskui, buvusiam Seimo nariui Viktorui Rinkevičiui už didžiulį rūpestį, už atkaklų darbą, kad Likėnų reabilitacijos ligoninės atnaujinimo darbai būtų atgaivinti, būtų tęsiami. Biržų rajono savivaldybės vardu visus noriu užtikrinti, kad mes visada prisidėsime prie šio Biržų krašto žmonėms reikalingo ir taip laukiamo projekto įgyvendinimo“, - parodos atidaryme sakė Biržų rajono savivaldybės meras Vytas Jareckas.

„Paskutiniaisiais dešimtmečiais Likėnai, deja, buvo kiek primiršti, apleisti. Pastaruoju metu, surėmus pečius Biržų kraštą atstovaujantiems Seimo nariams, Biržų rajono savivaldybės vadovams bei mūsų ligoninės administracijai, pavyko pajudinti šį klausimą iš sąstingio taško – pavyko gauti finansavimą ir pradėti ligoninės rekonstrukcijos darbus, gauti leidimą ligoninės reikmėms eksploatuoti šalia ligoninės esantį gydomųjų durpių telkinį, pavyko atrasti senąją purvo gamybos technologiją, kurios dėka Likėnų purvas išsiskirdavo iš kitų purvų. Džiugu, kad į Likėnų reabilitacijos ligoninės kolektyvą įsilieja nemažai jaunimo, kurie, esu tikras, tęs šios ligoninės puoselėjimo darbus ir taps tikrais šio tokią šaunią istoriją turinčio krašto mylėtojais. Ačiū, kad esate neabejingi Likėnams, kad apsilankėte šioje parodoje, tad kviečiu apžiūrėti istorines fotografijas, menančias Likėnų reabilitacijos ligoninės istoriją ir šiandieną“ – parodos atidaryme sakė Respublikinės Panevėžio ligoninės direktorius Arvydas Skorupskas.

Renginio svečiai ir organizatoriai apsikeitė simboliniais suvenyrais, linkėdami vieni kitiems ilgo ir vaisingo bendradarbiavimo, skanavo Likėnų mineralinį vandenį „Likėnai“, keitėsi nuomonėmis ir įspūdžiais, apžiūrinėdami fotografijų parodą „Likėnų reabilitacijos ligoninės istorijos akimirkos“
Parengta pagal VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninės informaciją.
Nuotr. VšĮ Respublikinės Panevėžio ligoninė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite