Angle down Atgal

Biržos tilto remonto darbai prasidės dar negreit

Biržos tilto remonto darbų pradžia numatoma tik 2022-aisiais metais. Nors jau 2007 metais dėl didelės tilto apkrovos ekspertai siūlė leisti juo važinėti tik lengviesiems automobiliams ir vaikščioti pėstiesiems, panašu, kad iki remonto darbų pradžios autobusų maršrutai nesikeis ir per tiltą jie važinės.

Atskiras pasitarimas dėl Biržos tilto remonto buvo suorganizuotas po praėjusią savaitę vykusio svarstymo Ūkio ir aplinkosaugos komitete. „Šiuo metu ruošiamąsi skelbti konkursą projektavimui, kaip suremontuoti tai, kas jau pernai buvo nustatyta ekspertų“, - pasakojo Klaipėdos miesto savivaldybės Mero pavaduotojas Arūnas Barbšys

Pirmiausia, anot pavaduotojo, reikia rasti specialistus, kurie padarys remonto darbų projektą. „Patį projektą tikimės turėti, geriausiu atveju, tik šių metų pabaigoje. Todėl patys remonto darbai turėtų prasidėti ne anksčiau, nei kitą, 2022 metų pavasarį“, - komentavo pašnekovas.

Po 2007 metais atliktos ekspertizės ekspertai siūlė, kad tiltas būtų skirtas tik pėstiesiems ir lengviesiems automobiliams. „Kol kas ekspertai sako, kad autobusams dar galima važinėti per tiltą, tačiau tik iš lėto. Tiltas šitą svorį dar tikrai turėtų atlaikyti. Bet, žinoma, situaciją reikia stebėti ir toliau. Dešinysis prietiltis yra įtrūkęs ir nusileidęs keliais centimetrais žemiau. Ir tai taip pat yra vienas iš paminėtų defektų, kurį reikia sutvarkyti“, - kalbėjo pavaduotojas.

Kiek laiko truks tilto remonto darbai ir kiek jie kainuos, anot A. Barbšio, paaiškės tada, kai bus paruoštas projektas. „Tikimės, kad dėl šiuo metu esamų tiltų defektų nereikės jo uždayti anksčiau“, - vylėsi pašnekovas.

Griežtai draudžiama „Vakarų eksprese“ paskelbtą informaciją kopijuoti ir platinti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitaip ją naudoti neturint raštiško leidėjų sutikimo.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Sponsored video

Taip pat skaitykite