Angle down Atgal

Birželio 29-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 29-oji – šv. Petras ir Povilas, Lietuvos pasieniečių diena.

1922 m. sausio 26 d. Lietuvos krašto apsaugos ministras Jonas Šimkus pasirašė įsakymą kariuomenei, kuriame buvo įteisinta Pasienio pulko šventė – birželio 29 d. Dabar Pasieniečių diena tapo profesine Lietuvos pasieniečių švente.

Birželio dvidešimt devintoji, antradienis – 180-oji metų diena (antroji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 185 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė;

rytoj: Adelė Emilija, Emilis, Liucina, Tautginas;

poryt: Julius, Julė, Julijona, Julijonas, Liepa, Regina, Tautrimas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.16.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Tolerancija – geriausia religija” (V. Hugo).

***************

Astrologinė prognozė birželio 29-ajai, antradieniui

AVINAS. Būsite emociškai lengvai pažeidžiami. Keisti nesusipratimai, apkalbos, intrigos gali įnešti sumaišties. Būtų geriau, kad kol kas nedarytumėte jokių išvadų – tegul išsisklaido migla ir išryškėja, kaip yra iš tikrųjų.

JAUTIS. Šiandien malonu bus pabendrauti su draugais ir viskas klostysis neblogai, jeigu sugebėsite neįsižeisti dėl jų atvirumo, pastabų. Svarbu būti tolerantiškiems ir nemanyti, kad kiti turi sakyti tik tai, ką jūs norite girdėti.

DVYNIAI. Šiandien įmanomas ne tik bendraminčių, bet ir įtakingų žmonių palaikymas, vadovybės įvertinimas. Kita vertus, nepagarba kitiems gali atnešti ilgalaikių nemalonumų.

VĖŽYS. Šiandien galite tikėtis jums svarbių asmenų palankumo, dėmesio. Didelę vertę turės jūsų kompetencija, išsilavinimas, įgytas autoritetas. Visgi ramiai nesijausite, jeigu reikia laikyti egzaminą, pristatyti veiklą ar temą.

LIŪTAS. Pravartu apsvarstyti, ką ir kaip ketinate daryti dalykinėje, finansinėje srityse. Turite pagalvoti, kaip išvengti finansinių sunkumų, išlaidų, nuostolių. Derėtų apsidrausti.

MERGELĖ. Nors turėsite daug darbo ir rūpesčių, raskite laiko pareikšti palaikymą savo veiklos ar gyvenimo partneriui, išklausyti ir išgirsti. Ne oponuoti, o stengtis suprasti. Juk norite santarvės, o ne karo.

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite imtis iniciatyvos, jeigu norite kažką pradėti, pataisyti, patobulinti. Tačiau tik tuomet, jei jaučiate, kad užteks jėgų ir galimybių pradėtam projektui tęsti. Kitu atveju, kol kas skirkite dėmesio sau, augintiniams.

SKORPIONAS. Šiandien bus įmanoma pagerinti meilės santykius. Tik venkite lengvabūdiškų seksualinių nuotykių, nešvaistykite per daug pinigų abejotiniems malonumams.

ŠAULYS. Dėl kažkokių priežasčių jūsų asmeninis gyvenimas labai parūps aplinkiniams. Ir tai gali būti nemalonu. Pasistenkite išlaikyti harmoniją namuose, kategoriškai nediktuoti šeimos nariams savo valios ir nuomonės.

OŽIARAGIS. Šiandien pravartu nevengti kontaktų, nes galite gauti informacijos, kuri jums bus naudinga. Visgi kels nerimą tai, kad už dalį darbų gali nepavykti gauti užmokesčio arba kad mažėja pajamos.

VANDENIS. Labai rūpės turtiniai, piniginiai klausimai. Galbūt esate numatę kažką įsigyti ar parduoti. Būsite nusiteikę derėtis, apsižiūrėti, kas ir kaip naudingiau, geriau. Galbūt susitarsite dėl kredito, lizingo ar pan.

ŽUVYS. Pasižymėsite sumanumu, kūrybingumu. Tikriausiai jums seksis ginti ir stiprinti savo pozicijas. Visgi nenorėkite per daug, kad neatsidurtumėte prie „suskilusios geldos”.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite