Angle down Atgal

Birželio 29-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 29-oji – šv. Petras ir Povilas, Lietuvos pasieniečių diena.

1922 m. sausio 26 d. Lietuvos krašto apsaugos ministras Jonas Šimkus pasirašė įsakymą kariuomenei, kuriame buvo įteisinta Pasienio pulko šventė – birželio 29 d. Dabar Pasieniečių diena tapo profesine Lietuvos pasieniečių švente.

Birželio dvidešimt devintoji, pirmadienis – 181-oji metų diena (pirmoji 27-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 185 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė;

rytoj: Adelė Emilija, Emilis, Liucina, Tautginas;

poryt: Julius, Julė, Julijona, Julijonas, Liepa, Regina, Tautrimas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.45, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.14.

Šiandien – antroji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Yra tik viena tikra vertybė – tai žmogaus ryšys su kitu žmogumi” (A. de Sent-Egziuperi).

***************

Astrologinė prognozė birželio 29-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Šiandieną jums gali iškilti pasirinkimo klausimas profesinėje srityje arba asmeniniuose santykiuose. Galbūt jausite stiprų spaudimą prisiimti atsakomybę ar rimtą įsipareigojimą, grąžinti skolą ar pan.

JAUTIS. Gali būti pareikalauta, kad atsiskaitytumėte už atliktą veiklą, vykdomą projektą, pademonstruotumėte kompetenciją, žinias. Kartu galite tikėtis perspektyvaus pasiūlymo, į kurį laiku sureagavę įgytumėte tobulėjimo galimybių.

DVYNIAI. Dieną pradėsite smagiai nusiteikę. Gebėsite ir gerą žodį pasakyti šalia esančiam, ir pašmaikštauti. Visgi popiet apims susirūpinimas – įmanomas mėginimas suversti jums atsakomybę už finansinę klaidą ar gamybinį broką. Būkite apdairūs.

VĖŽYS. Būsite linkę gilintis į svetimus trūkumus, silpnybes, taisyklių pažeidimus. Galbūt turėsite galimybę kitus konsultuoti, tarpininkauti. Arba kaip tik šiandien susidursite su savo giliausiais psichologiniais kompleksais, išgirsite kritikos.

LIŪTAS. Tikriausiai teks suktis darbų verpete, aptarti didesnės svarbos klausimus, ieškoti informacijos ir ją skleisti. Sumaniai sudarysite sutartis, rūpinsitės reklama, transportu, ryšiais. Galite dalyvauti darbo interviu.

MERGELĖ. Būsite dosnūs, ypač savo vaikams ir mylimiesiems. Kita vertus, įtikti pastariesiems bus nelengva. Kai kurios jų užgaidos atrodys neracionalios ir bauginamos galimu nuostoliu ar kitokia rizika.

SVARSTYKLĖS. Gali padvelkti permainomis galbūt darbo reikalų srityje, o gal šeimoje. Regis, jums norėsis pakeisti ir nepakeičiamus dalykus. Būtų gerai, kad padėtų artimi žmonės – juk kartu galima ir kalnus nuversti, ir lengviau viską ištverti.

SKORPIONAS. Tie iš jūsų, kurie savo veikloje remiasi protu bei fantazija, nestokos darbingumo. Tačiau kai kas gali būti ne pagal jėgas. Patausokite save, nes persitempimas ir per ilgas liežuvis neišeis į naudą nei jums, nei kitiems.

ŠAULYS. Šiandien gali būti organizuojami renginiai, susirinkimai, ir jūs prie to prisidėsite arba aktyviai dalyvausite. Regis, jus užvaldys svajonės apie didesnę prabangą, trokštamą daiktą arba stambesnį verslo projektą.

OŽIARAGIS. Diena bus kupina dalykinių reikalų. Regis, taps aišku, kad kiekvienas kovoja už save. Vadinasi, svarbiausia yra žinoti, ko nori ir ką gebi, kad eitum savo keliu bei pasiektum tikslą be niekieno pagalbos.

VANDENIS. Gali kilti impulsas užsiimti tuo, kas iš tikrųjų domina, nors galbūt tai atrodo nenaudinga, iracionalu. Jeigu turite sveikatos problemų, atliekate tyrimus, jausite didelį nerimą dėl laukiamo atsakymo.

ŽUVYS. Aktualūs bus finansiniai reikalai, (pa)skolos. Kita vertus, taupumu nepasižymėsite. Būsite nusiteikę išlaidauti, kad nudžiugintumėte brangius jums žmones arba kažkam padarytumėte įspūdį.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite