Angle down Atgal

Birželio 29-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 29-oji – šv. Petras ir Povilas, Lietuvos pasieniečių diena.

1922 m. sausio 26 d. Lietuvos krašto apsaugos ministras Jonas Šimkus pasirašė įsakymą kariuomenei, kuriame buvo įteisinta Pasienio pulko šventė - birželio 29 d. Dabar Pasieniečių diena tapo profesine Lietuvos pasieniečių švente.

Birželio dvidešimt devintoji, šeštadienis - 180-oji metų diena (šeštoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 185 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė;

rytoj: Adelė Emilija, Emilis, Liucina, Tautginas;

poryt: Julius, Julė, Julijona, Julijonas, Liepa, Regina, Tautrimas.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas - 17.16.

Šiandien - penktoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Bendraujant svarbiausia - girdėti tai, kas dar nepasakyta" (P. Drakeris).

***************

Astrologinė prognozė birželio 29-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Palanku tvarkyti būsto, nuosavybės reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti, žinoma, pagal jūsų finansines galimybes. Papildomas darbas, sodininkystė, bitininkystė, rankdarbiai, meistravimas teiks malonumą, ypač jei dėl to papilnės piniginė.

JAUTIS. Šiandien atgausite jėgas, pasitikėjimą savimi. Nuotaiką gali pakelti nuotaikingas renginys ar išvyka, pažįstamas žmogus, malonus pokalbis telefonu, susirašinėjimas socialiniame tinkle ar kt.

DVYNIAI. Tikėtina, kad gana palankiai spręsis nuosavybės, komforto klausimai. Mielai pirksite gražius daiktus, puošite save ir savo aplinką. Galbūt įsigysite vertingą daiktą.

VĖŽYS. Šiandien turėsite galimybę pasidžiaugti draugų ir simpatijų dėmesiu. Kolektyviniame susibūrime, renginyje, kelionėje įvykę susitikimai gali būti reikšmingi jūsų ateičiai.

LIŪTAS. Būtų gerai, kad sugebėtumėte atsikratyti minčių apie darbą, politiką, karjerą ir pasimėgautumėte komfortu bei ramybe. Raskite laiko atsipalaiduoti, pasirūpinti sveikata.

MERGELĖ. Regis, nekasdieniškai praleisite laisvalaikį. Galbūt turėsite progą pabendrauti su įdomiu asmeniu. Išsakytos protingos mintys jums leis objektyviau pažvelgti į situaciją bei savo norus, planus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien išaugs jūsų apetitas turtui ir seksui, rūpės meilė, gal net sukunkuliuos aistros. Būsite psichologiškai įžvalgūs. Nusimato abipusiai naudingo marketingo perspektyvos, pirkimas lizingu ar kt.

SKORPIONAS. Jums šiandien bus itin svarbus antrosios pusės, draugų supratimas. Partnerystė, bendrystė įgis didesnę vertę. Tikriausiai atsiras kam gydyti širdies žaizdas, tepti jas balzamu, o gal ir tikėtis neblėstančios meilės.

ŠAULYS. Taip jau viskas klostosi, kad net šiandien neturėsite atokvėpio nuo darbų. Bus ūpo triūsti namuose, sodyboje, ką nors remontuoti, modernizuoti. O jei ūkiniai, praktiniai rūpesčiai neslegia ir nerūpi, energiją norėsite išlieti sporte, sekse.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite nusiteikę šėliojimams, nuotykiams. Galite tikėtis meilės nuotykių, siurprizų iš vaikų, mylimųjų. Yra tikimybė, kad bus realizuotas kažkoks troškimas, susijęs su šou pasirodymais, sportu, turizmu, žaidimais, lošimais ar kt.

VANDENIS. Diena bus maloni, jei praleisite daugiau laiko su šeima ir pasistengsite, kad visiems būtų jauku. Nuoširdžiai pasikalbėkite, prisiminkite praeitį. Galbūt tai jums padės išspręsti kai kurias asmenines problemas, rasti kompromisą.

ŽUVYS. Būsite pasiryžę daug nuveikti artimų žmonių, draugų labui. Nemažai laiko galite praleisti, rašydami laiškus, naršydami po internetą arba už vairo. Visgi kai kuriuos jūsų planus gali sujaukti svečio vizitas, netikėtas pakvietimas ar kt.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite