Angle down Atgal

Birželio 28-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio dvidešimt aštuntoji, sekmadienis – 180-oji metų diena (paskutinė 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 186 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gaudrė, Irenėjas, Irenijus, Leonas, Serena, Serenas, Šarūnas, Tulgeda, Tulgedas, Tulgirda, Tulgirdas, Tulgirdė, Tulys;

rytoj: Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė;

poryt: Adelė Emilija, Emilis, Liucina, Tautginas.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.16.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Svarbiausia ne tai, ką darai, bet kiek meilės į tai įdedi“ (Motina Teresė).

**************

Astrologinė prognozė birželio 28-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Dienos nesugadinsite, jeigu sugebėsite žvelgti į aplinkinius ir pasaulį geranorišku žvilgsniu, užuot bandę visus pakeisti. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti partneriui dėl vienokio ar kitokio savo pasirinkimo.

JAUTIS. Šiandien lengvai galite sau ar kažkam kitam pridaryti rūpesčių. Sunkoka bus susitarti dėl bendrų planų su dominančiu asmeniu. Pasirūpinkite sveika mityba. Tiktų išsivalyti organizmą. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI. Šiandien jūsų draugijos reikės ir saviems, ir svetimiems. Galimas aistringas pasimatymas arba jį planuosite. Regis, piniginė ištuštės labiau, nei planavote. Saugokite nuo pavojų vaikus.

VĖŽYS. Iš ryto išlipsite lyg ir ta koja, atrodysite mieli, draugiški. Vis dėlto įdienojus ims veržtis kitokios emocijos. Negalėsite pakęsti pašnekovų atsikalbinėjimo, ginčų, dramatinsite net menkiausias nemalonias smulkmenas.

LIŪTAS. Nerimausite dėl reikalų, susijusių su mokslu, žiniasklaida, straipsniu, interviu, kelione arba giminaičiais. Derėtų pasirūpinti automobilio techniniu tvarkingumu, ypač jei kur nors toliau vykstate.

MERGELĖ. Atpalaiduos namų jaukumas, ramus poilsis komfortinėje aplinkoje. Noriai bendrausite su šeimos nariais. Gali kilti pagrįstas noras ar būtinybė peržiūrėti šeimos biudžetą.

SVARSTYKLĖS. Būsite impulsyvūs, nekontroliuosite žodinės raiškos, viską dramatinsite. Taip galima sukelti grandininę reakciją ir apnuodyti sau bei kitiems visą dieną. Suimkite save į rankas.

SKORPIONAS. Nors neišvengsite neramių minčių, pasąmoninių įtampų, įtarumo, ši diena žada ir neblogų naujienų. Artimo žmogaus arba augintinio sveikata, elgesys pradeda teikti gerų vilčių.

ŠAULYS. Džiugins geri draugai, bendražygiai, o gal ir gerbėjai, fanai ir vaikai. Deja, visiškai ne tokias emocijas kels finansiniai reikalai, kuriuos spręsti nelabai sekasi.

OŽIARAGIS. Šiandieną ramybės nesitikėkite. Regis, šeimos nariai, partneris turės kiek kitokį supratimą apie būtinąsias išlaidas, taupymą ir poreikius. Galimi nesusipratimai, ginčai.

VANDENIS. Nors jūsų ketinimai bus geri, o argumentai tvirti, tačiau nesusipratimai gana tikėtini. Jūsų kalboje, komentaruose jausis kandumas, todėl kai kuriems pašnekovams tai gali nepatikti.

ŽUVYS. Šiandien būsite labai neatsparūs patinkančių asmenų žavesiui bei vaikų prašymams ką nors nupirkti, pramogauti ir pan. Saikingas palepinimas nepakenks, tačiau neviršykite savo galimybių.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite