Angle down Atgal

Birželio 27-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 27-oji – Žvejų diena. Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo diena.

Tarptautinė žvejų diena švenčiama nuo 1985 metų. 1984 m. tai buvo nuspręsta Tarptautinėje žvejybos sureguliavimo ir plėtojimo konferencijoje Romoje.

1919 m. birželio 27 d. įkurtas pirmasis šaulių būrys Kaune. Ši diena ir laikoma Šaulių sąjungos įkūrimo data. Lietuvos šaulių sąjunga – savanoriška, pilietinės savigynos savaveiksmė visuomenės organizacija, stiprinanti valstybės gynybinę galią, ugdanti pilietiškumą ir tautinį sąmoningumą, plėtojanti valstybės gynybos švietėjišką veiklą, teikianti pagalbą policijai bei civilinės saugos ir gelbėjimo sistemos institucijoms. Sąjunga yra sukarinta organizacija, integruota į Lietuvos gynybinę sistemą. Dabar veikianti Šaulių sąjunga tęsia tarpukario Lietuvoje iki 1940 m. veikusios organizacijos veiklą.

Birželio dvidešimt septintoji, šeštadienis – 179-oji metų diena (šeštoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 187 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Ema, Gediminas, Gediminė, Ladas, Ladys, Vlada, Vladas, Vladislova, Vladislovas, Vladys;

rytoj: Gaudrė, Irenėjas, Irenijus, Leonas, Serena, Serenas, Šarūnas, Tulgeda, Tulgedas, Tulgirda, Tulgirdas, Tulgirdė, Tulys;

poryt: Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.16.

Šiandien – aštuntoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mes klaidingai skaitom pasaulį ir sakom, kad jis mus apvilia“ (R. Tagorė).

***************

Astrologinė prognozė birželio 27-ajai, šeštadieniui

AVINAS. Regis, prisiplanavote ūkinių ar kitokių darbų, tačiau iš ryto galite jausti keistą silpnumą, neįveikiamą mieguistumą. Vakare labiau pasisaugokite traumų, gyvūnų įkandimų.

JAUTIS. Šis šeštadienis gali būti kupinas meilės, malonumų, pramogų. Išaugs jūsų kūrybinės galios, padaugės azarto ir užgaidų. Vakare labiau pasisaugokite sportinių traumų, atidžiau prižiūrėkite vaikus.

DVYNIAI. Galimas intriguojamas pasiūlymas, netikėtas nusiteikimas rizikuoti. Galite spontaniškai įsimylėti, ką nors sužavėti. Arba nutiks kitoks nekasdienis patyrimas. Vakare pasisaugokite agresijos, traumos.

VĖŽYS. Jums puikiai seksis komunikuoti, dalintis informacija su pažįstamais ir su nepažįstamais pašnekovais. Galite atnaujinti ryšį, kuris buvo ar tebėra jums svarbus.

LIŪTAS. Tikėtina, kad šiandien pailsėsite ir kūniškai, ir psichologiškai. Veikiausiai jausitės patenkinti savo pagerintu įvaizdžiu, džiaugsitės naujai įsigytais daiktais, drabužiais.

MERGELĖ. Būsite aktyvūs, kūrybingi, tačiau keisti ir neramūs. Galimas netikėtumas, kuris jus privers elgtis kažkaip neįprastai. Ramybės gali neduoti išgirsti gandai, apkalbos.

SVARSTYKLĖS. Jums pravartu leisti sau nieko neveikti, ramiai patinginiauti. Stenkitės suteikti sau tiek asmeninės erdvės, kiek tik jos reikia, kad atsigautų kūnas ir jausmai. Peržvelkite savo mitybos įpročius, gyvenimo būdą.

SKORPIONAS. Jums gali būti siūlomos naujovės, tam tikri santykiai. Tai intriguos. Neskubėkite, pagalvokite. Jūsų aplinkoje veikiausiai yra tokių asmenų, kurių patarimai labai pravers.

ŠAULYS. Rodos, jums iš galvos neišeis valstybės arba verslo įmonės, šeimos situacija, politika, karjera. Visur patartinas saikas, santūrumas. Vakare neeskaluokite konfliktų, pasisaugokite traumų, ugnies.

OŽIARAGIS. Laiko sąnaudų, išlaidų gali pareikalauti su mokslu, kelione, nepažįstamais žmonėmis susiję reikalai. Regis, naršysite internete ieškodami galimybių užsidirbti, įsidarbinti ar įsigyti modernų daiktą. Turbūt užsisakysite prekę arba kelionę.

VANDENIS. Regis, šiandien domėsitės didesnės vertės prekėmis ir paslaugomis. Gali būti, kad stengsitės kažką įsigyti arba parduoti. Jeigu pinigų išleisite technikai, vakare turbūt kils nerimas, ar tinkamai pasirinkote.

ŽUVYS. Tikriausiai šiandien patirsite ypatingų emocinių impulsų. Jumis labai domėsis priešingos lyties atstovai arba patys pasijusite neįprastai suintriguoti. Būsite linkę leistis į rizikingą avantiūrą. Pasisaugokite seksualinės ir kitokios prievartos.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite