Angle down Atgal

Birželio 26-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 26-oji – Tarptautinė kovos su narkomanija diena. Tarptautinė diena prievartos aukoms paremti.

1987 m. JTO Generalinė Asamblėja paskelbė birželio 26-ąją Tarptautine kovos su narkomanija diena. Ši diena skirta paskatinti kovą su narkomanija, išlaisvinti visuomenę iš priklausomybės nuo kvaišalų. Kasmet narkotikus vartojančių žmonių amžius vis jaunėja. Narkomanija – tai liga, atsirandanti dėl trumpalaikio ar sistemingo narkotinių medžiagų vartojimo.

Tarptautinė diena prievartos aukoms paremti švenčiama nuo 1997 m. Jungtinių Tautų sprendimu, rekomendavus Ekonominei ir socialinei tarnybai. Ši diena minima, siekiant užkirsti kelią prievartai ir sutvirtinti Konvenciją prieš prievartą ir kitus žeminamus veiksmus, kuri įsigaliojo 1987 m. birželio 26-ąją.

Birželio dvidešimt šeštoji, penktadienis – 178-oji metų diena (penktoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 188 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Jaunė, Jaunius, Jaunys, Jaunutė, Mingauda, Mingaudas, Ramunė, Viltautas, Viltautė, Virgilijus;

rytoj: Ema, Gediminas, Gediminė, Ladas, Ladys, Vlada, Vladas, Vladislova, Vladislovas, Vladys;

poryt: Gaudrė, Irenėjas, Irenijus, Leonas, Serena, Serenas, Šarūnas, Tulgeda, Tulgedas, Tulgirda, Tulgirdas, Tulgirdė, Tulys.

*************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.43, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.17.

Šiandien – septintoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Vėžio ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas“ (J. V. Gėtė).

**************

Astrologinė prognozė birželio 26-ajai, penktadieniui

AVINAS. Galbūt sužinosite, kad jus ketinama priimti į darbą. Jeigu aktualu, tikrinsitės sveikatą arba pasiimsite tyrimų rezultatus. Jūsų emocijas audrins komplimentai, flirtas.

JAUTIS. Šiandien būsite nusiteikę gana smagiai. Seksis vilioti patinkantį asmenį, bendrauti su augančia karta. Neblogai seksis reikalai, susiję su reklama, vaikais, kūrybine veikla.

DVYNIAI. Nenusivilsite, jeigu šiandieną savo energiją eikvosite dėl šeimos, namų, sodybos. Nesunkiai įvesite tvarką, noriai talkinsite artimiesiems, giminaičiams ir pagerinsite su jais santykius.

VĖŽYS. Gana lengvai judės įprasti darbai bei kontaktai. Į galvą gali šauti neblogų idėjų arba sėkmingai pasinaudosite kitų suteikta informacija. Galbūt sulauksite pakvietimo pasisvečiuoti, dalyvauti piknike, ekskursijoje ar pan.

LIŪTAS. Džiaugsitės savo pirkiniais, jausite vidinį komfortą. Regis, susitarsite, susiderėsite dėl reikalingos paslaugos arba atlygio už jūsų suteiktą paslaugą.

MERGELĖ. Nuotaika bus nepastovi, priklausysite nuo kitų žmonių. Yra nemaža tikimybė, kad kils stimulas kurti verslą, įsirenginėti namus, užsiimti žemės ūkiu, sodininkyste ar pan.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai ramiai judėsite pasroviui ir nesuksite sau galvos dėl praktinių dalykų. Arba išoriškai taip atrodys, o iš tikrųjų viduje slapta puoselėsite svajones, susijusias su karjera, sporto ar kūrybiniais laimėjimais.

SKORPIONAS. Galvosite apie renginius, pramogas, žmones, kuriuos norite susitikti, ir turbūt pasirodys, kad tai visiškai realu. Jie tarsi savaime gali išdygti prieš jūsų akis, ką nors pasiūlyti ir pan.

ŠAULYS. Šiandien noriai darbuositės. Galite įnešti šiek tiek originalumo, modernumo į savo veiklą arba įvaizdį, stilių. Nepasitenkinimas aplinka arba gyvenimo būdu skatins sekti kitų pavyzdžiu. Regis, sudominsite darbdavį, jeigu ieškote darbo.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite veiklūs, energingi. Padaugės kontaktų su valdininkais, švietimo srities veikėjais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas, karjerą. Iš nepažįstamo asmens galite sulaukti dėmesio.

VANDENIS. Jus domins įvairios nuolaidos prekėms ir paslaugoms, lizingas, draudimas. Tikriausiai sugebėsite operatyviai sutvarkyti aktualų verslo, finansinį, turtinį reikalą. Galbūt atgausite paskolintus pinigus ar daiktą.

ŽUVYS. Šiandien su kaupu bus emocijų ir santykių peripetijų. Būsite nusiteikę megzti ir gaivinti pažintis, aiškintis nesusipratimus. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite