Angle down Atgal

Birželio 21-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 21-oji – Tarptautinė jogos diena.

2015 m. Jungtinių Tautų generalinė asamblėja paskelbė birželio 21-ąją Tarptautine jogos diena. Joga (iš sanskrito k. „susijungimas, jungtis“) – tai indų filosofijos mokymas, apimantis įvairius fizinius ir mentalinius pratimus. Joga derina ir stiprina žmogaus kūną, protą ir sielą. Ji moko, kaip pagerinti sveikatą, kontroliuoti protą ir pasiekti ramybę susitaikius su pačiu savimi ir su pasauliu. Jogai ne tik atlieka pratimus, bet ir sveikai maitinasi, yra vegetarai.

Birželio dvidešimt pirmoji, pirmadienis – 172-oji metų diena (pirmoji 25-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 193 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Alicija, Aloyza, Aloyzas, Galmina, Galminas, Galminė, Iliuminata, Irtuona, Vasarė;

rytoj: Eigauda, Eigaudas, Eigaudė, Eigeda, Eigedas, Eigė, Inocentas, Kaributas, Kentautas, Kentautė, Laimutė, Paulina, Paulinas;

poryt: Agripina, Arvyda, Arvydas, Arvydė, Arvys, Vaida, Vaidas, Vaidauga, Vaidaugas, Vaidenė, Vaidenis, Vanda, Vandalinas, Vandalius, Žydrius.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.41, leidžiasi 21.59. Dienos ilgumas – 17.18.

Šiandien – penktoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Meilė taurina didžias sielas“ (F. Šileris).

***************

Astrologinė prognozė birželio 21-ajai, pirmadieniui

AVINAS. Tikėtina, kad neišvengsite finansinių rūpesčių. Galite sudaryti draudimo sutartį, rašyti testamentą, taisyti techniką arba tuo domėtis. Racionaliai tvarkykite savus ir svetimus pinigus.

JAUTIS. Turbūt neišvengsite nesmagių rūpesčių, padaugės nepasitenkinimo, priekaištų, reiklumo. Galite daug ką sugadinti savo skubėjimu, netaktu. Visgi susidarys įspūdis, kad pradeda dvelkti romantiškomis permainomis asmeniniame gyvenime.

DVYNIAI. Darbo reikalai reikalaus ypatingo atsakingumo, veiklumo. Per neapdairumą galimos traumos, gedimai. Tausokite sveikatą, nervus, venkite apkalbų, intrigų.

VĖŽYS. Būkite labai atsakingi, priimdami sprendimus, susijusius su vaikais ir finansiniais reikalais. Kaip bebūtų, galite tikėtis komplimentų ir kitokių dėmesio ženklų.

LIŪTAS. Šiandien galite sulaukti ne vieno patarimo ir pamokymo. Lengva susipykti, susibarti. Nepykite ant aplinkinių, išklausykite juos. Venkite įtampos, geriau padarykite per mažai negu per daug. Saugokitės avarijų, traumų, gaisro.

MERGELĖ. Kai kurios nugirstos naujienos gali sukelti jums nerimo ir priversti keisti planus. Jeigu kur nors vyksite, būkite ypač atidūs už vairo, nesnauskite ir nežiopsokite. Nepasitikėkite atsitiktiniais pažįstamais.

SVARSTYKLĖS. Sutelksite dėmesį į labai žemiškus, praktiškus dalykus. Gali nutikti taip, kad į kišenę priplūs pinigų. O galbūt kaip tik nemažą sumą teks išleisti. Būsite linkę pasiduoti nepigioms pagundoms.

SKORPIONAS. Ši diena privers pasirūpinti svarbiais dalykais. Venkite kontaktų su agresyviai, nedraugiškai nusiteikusiais piliečiais, neprovokuokite skandalų. Vakaras žada malonių pramogų. Galimas pobūvis, meilės pasimatymas.  

ŠAULYS. Kažkas gali priversti jus pasijusti nejaukiai. Tikėtinas išsisukinėjimas, slapta veikla, intrigos. Kiti gali jus suklaidinti, suteikti nerealių vilčių. Saugokite sveikatą.

OŽIARAGIS. Šiandien nederėtų švaistytis tuščiais pažadais ir prisiimti abejotinus įsipareigojimus. Jeigu tinkamai elgsitės, pagerės asmeniniai santykiai. Galbūt užsimegs reikšminga pažintis.   

VANDENIS. Darbai eisis nelengvai. Nelengva bus realizuoti profesinius sumanymus. Prireiks ypatingos kantrybės, jeigu turėsite reikalų su biurokratais, valdininkais.

ŽUVYS. Tikėtini svarbūs susitikimai, konsultacijos. Užsiėmimai, kontaktai bus nelengvi, tačiau ateityje gali duoti naudos. Vakaras pasižymės romantišku polėkiu, įkvėpimu.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite