Angle down Atgal

Birželio 10-oji: vardadieniai, astrologija

Birželio 10-ąją įvyks pirmasis šiais metais Saulės užtemimas. Tai bus žiedinis Saulės užtemimas – Mėnulis nevisiškai uždengs Saulės diską, bus matomas žiedas. Užtemimas bus matomas Kanadoje, Arkties regione, didžiojoje Europos dalyje, bei šiaurinės Azijos dalyje. Lietuvoje bus matoma tik dalinė šio užtemimo fazė, ji prasidės 11.12 val. Antrasis Saulės užtemimas įvyks šių metų gruodžio 4-ąją. Jis bus visiškas, bet bus matomas tik Antarktidoje.

Birželio dešimtoji – ketvirtadienis, 161-oji metų diena (ketvirtoji 23-iosios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 204 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Diana, Galindas, Galindė, Gaudrimė, Litgarda, Liutgardas, Margarita, Nikandras, Nikas, Pelagas, Pelagija, Vingailas, Vingailė, Vinmantas, Vinmantė, Vintara, Vintaras;

rytoj: Agluona, Aluona, Barnabas, Flora, Raminta, Ramintas, Tvirbutas, Tvirbutė, Tvirgeda, Tvirgedas, Tvirmantas, Tvirmantė;

poryt: Anupras, Dovė, Krisčius, Kristė, Kristijona, Kristijonas, Kristina, Kristinas, Kristis, Ramūnas, Ramūnė, Vilma.

************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.44, leidžiasi 21.53. Dienos ilgumas – 17.09.

Šiandien – pirmoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Sunku sukurti vyro laimę, pasmerkiant kančioms moterį“ (V. Hugo).

**************

Astrologinė prognozė birželio 10-ajai, ketvirtadieniui

AVINAS. Būsite labai aktyvūs, jei jūsų veikla susijusi su žiniasklaida, reklama, ryšiais, kelionėmis. Galima nerimą kelianti žinia. Derėtų nepasitikėti abejotina informacija, gandais. Atsargiai kelyje.

JAUTIS. Patinka ar nepatinka, šiandien rūpesčių kels nuosavybės, verslo, finansų reikalai. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai, kad nepasirodytumėte nepatikimi.

DVYNIAI. Socialiniai, ekonominiai ar tarpasmeniniai supurtymai gali paliesti jūsų interesus ir planus. Net jei esminių pokyčių nebus, vis tiek situacija vers jaudintis. Kaupkite informaciją, ją analizuokite. Tai ką sužinosite, turės ilgalaikės reikšmės.

VĖŽYS. Jeigu negaluojate, stenkitės stipriai tikėti, kad tuoj pagerės ir pasveiksite, nes mintys šiandien turės nemenką galią. Atsparumo infekcijoms turite nedaug, todėl venkite žmonių sambūrių, be reikalo neeikvokite energijos.

LIŪTAS. Nervins bendras nestabilumas. Norėsis išsipasakoti, pasitarti su pažįstamais žmonėmis. Tačiau šiandien ne itin seksis rasti patikimų ir geranoriškų pašnekovų.

MERGELĖ. Iki pietų stenkitės užbaigti skubiausius darbus, pateikti ataskaitas, sumokėti mokesčius ar pan. Regis, darbo, karjeros, politikos klausimai kels didžiausią įtampą. Labai svarbu nusiteikti pozityviai ir pasitikėti savimi.

SVARSTYKLĖS. Jeigu turite padaryti kokius pakeitimus, susijusius su kelione, bilietais, logistika, suskubkite iki pietų. Dienos viduriukas žada daugiau įtampos šiose srityse bei dėl mokslo, teisės. Tik nesiprogramuokite nesėkmėms, nes jums turi sektis.

SKORPIONAS. Sekite informaciją, nes galimos permainos, kurių nepastebėjimas ar nepaisymas atneš žalos. Pasidomėkite, kam išleidžia pinigus jūsų partneris, vaikai.

ŠAULYS. Tikriausiai suaktyvės jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galima patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo. Saugokitės vagių ir savo neatsakingumo.

OŽIARAGIS. Jūsų darbą gali apsunkinti didinama atsakomybė, griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Galbūt teks kažką taisyti ar dėl ko nors aiškintis.

VANDENIS. Pasirūpinkite, kad jūsų vaikai tinkamai atliktų užbaigiamuosius mokslo metų darbus, o tuo pačiu saugokite juos nuo per didelės nervinės įtampos. Pozityviai nuteikite juos ir save.

ŽUVYS. Tikriausiai nesiseks susikalbėti su artimiausiais žmonėmis, arba per juos susidursite su problemomis. Gali būti ir taip, kad jūsų nesėkmės nekaip paveiks šeimą, jos gerovę ar planus.

Geros dienos!

ELTA

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite