Angle down Atgal

Birštono TAU pasitinka vasarą

Birštono TAU studentai baigė 2019-2020 mokslo metus ir įteikė diplomus studentams, baigusiems dvejų mokslo metų kursą.

Šventė vyko Birštono kurhauze. Absolventus nuotaikingai pasitiko Vingių Jonelis (studentas Kazimieras Drižilauskas) ir Katrelė (dekanė Asta Ferevičienė). Abu nutarė keisti gyvenimo būdą ir pradėti mokytis, bet sunku pasirinkti kur, todėl pakvietė Birštono TAU direktorę Nijolę Jakimonienę pristatyti per dvejus metus nuveiktus darbus, pačias įdomiausias akimirkas.

O jų buvo tikrai daug ir labai šaunių! Keliavome, mokėmės, kūrėme ir vėl mokėmės. Svarbiausia, kad visiems buvo labai gera kartu.
Džiugu, jog pati direktorė nuolat telkė žmones, nestokojo šiltų žodžių, stengėsi kiekvieną pastebėti, paskatinti. Baigdama savo kalbą, ji padėkojo visiems studentams už geranoriškumą ir šilumą.
Birštono TAU vardu dekanė Asta Ferevičienė tarė padėkos žodžius direktorei Nijolei. Paminėjome atsakingo už keliones Antano Kisieliaus indėlį, pasidžiaugėme jo nuveiktu didžiuliu darbu ir palinkėjome jam puikios sveikatos.

Šventėje viešėjo Birštono savivaldybės vicemeras Vytas Kederys, kuris pasveikino absolventus, palinkėjo jiems nestokoti sveikatos, svajonių ir iniciatyvų, nuolat siekti kažko naujo, įteikė padėkos dovanas už nuveiktą darbą Birštono TAU direktorei ir dekanei, pasidžiaugė vykusiais TAU renginiais, pažadėjo ir ateityje remti Birštono TAU veiklą.
Padėkojome vicemerui. Visiems absolventams įteikėme diplomus. Pasveikinome tuos, kurie šventė jubiliejus, išsakėme savo linkėjimus, dovanojome gėlių.

Katriutė ir Jonelis tvirtai nutarė pasirinkti mokytis Birštono TAU ir pakvietė visus susidraugauti su dar viena mūsų gyvenimo vasara. Katrelė susitikimą baigė žodžiais:

Laikas vasarai, žydėjimui, gėlių laukams,
Rasai kristi ant žalios žolės,
Langui atvertam plačiai plačiai...
Laikas knygai, keliui ir draugų balsams,
Laumžirgiui nutūpti ant peties.
Paskubėkim, vasara netruks išeit...
Laikas…

Po šventinės dalies vaišinomės, kalbėjomės, bendravome. Buvo išsakyta daug šiltų, gražių žodžių. Tai nieko nestebina, juk tiek daug puikių žmonių susirinko į šį vakarą. Gražios vasaros, mieli Birštono TAU studentai, lauksime Jūsų rudenį!

TAU administracija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite