Angle down Atgal

Birštono padangėje sėkmė lydėjo Lauryną Komžą

Sunku išsivaizduoti Birštono kurorto sezono atidarymo šventę be dangų spalvinančių oro balionų. Šiemet oreiviai ne tik nuspalvino dangų, bet ir varžėsi dėl 29-ojo Lietuvos karšto oro balionų čempionato nugalėtojo vardo bei „Birštono taurės 2021“.

Varžybų nugalėtojai – L. Komža, V. Kerdokas, T. Gegevičius.
Varžybų nugalėtojai – L. Komža, V. Kerdokas, T. Gegevičius.

Ketvirtadienio vakarą varžybų dalyviai atidarė ir šventinį savaitgalį. Orai buvo palankūs, tad į padangę kilo visas keturias dienas, atliko penkis skrydžius ir įvykdė 23 užduotis. Kova buvo atkakli, nugalėtojas paaiškėjo tik sekmadienio rytą. Aplenkęs 24 varžovus šių metų Lietuvos karšto oro balionų čempionu tapo Laurynas Komža. Jam įteikta ir vertinga dovana – ventiliatorius, kurį oreivis išbandė čia pat. Antra vieta džiaugėsi Vytas Kerdokas, trečia – Tadas Gegevičius.
Varžybų organizatorius, Birštono oreivių klubo „Audenis“ vadovas Žydrūnas Kazlauskas buvo devintas, dar vienas birštonietis – Vytautas Junevičius – vienuoliktas.

– Didelis džiaugsmas, kad buvote čia, kad varžyboms pasirinkote Birštoną Ačiū, kad papuošėte mūsų šventę ne tik spalvotais skrydžiais, bet ir efektingu ugnies šou. Lauksime sugrįžtant dar ne kartą– uždarymo šventėje oreiviams šiltus žodžius išsakė kurorto vicemeras Vytas Kederys.
Onutė Valkauskienė
Autorės notraukos

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite