Angle down Atgal

Birštone vyko paskaitos apie savanorystę jaunimui ir savanorius priimančioms organizacijoms

Birštono savivaldybės ir Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos iniciatyva š. m. rugsėjo 10 d. buvo surengtos paskaitos apie savanorystę Birštono jaunimui ir savanorius priimančioms organizacijoms.

 

Jaunimo reikalų departamento programos „Jaunimo savanoriška tarnyba“ vadovė Sandra Gaučiūtė ir Jaunimo savanoriškos tarnybos koordinatorė Eglė Jakutienė, bendradarbiaujant su Birštono gimnazijos direktoriumi Alvydu Urbanavičiumi, gimnazijos bibliotekoje gausiai susirinkusiam jaunimui pasakojo apie savanorišką veiklą, atsakinėjo į klausimus, bendravo apie jų patirtį savanoriaujant. Birštono gimnazistai papasakojo apie savo lūkesčius, kur norėtų atlikti savanorišką veiklą.

Aktyvūs buvo ir Birštono organizacijų vadovai, dalyvavę paskaitoje, skirtoje savanorius priimančioms organizacijoms. Merė Nijolė Dirginčienė kvietė ugdyti ir puoselėti jaunimą dalyvaujant kūrybingoje ir prasmingoje savanoriškoje veikloje jų organizacijose. Po paskaitos vadovai pasidalijo novatoriškomis idėjomis, diskutavo ir apie su savanorių priėmimo procesu susijusias problemas.

 Birštono savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatoriaus informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite