Angle down Atgal

Birštone patvirtintas koronaviruso atvejis

2020 m. spalio 12 d. gauta Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie LR sveikatos apsaugos ministerijos Kauno departamento Prienų skyriaus informacija, kad Birštone patvirtintas COVID-19 ligos atvejis.

Asmuo gydomas namuose, ambulatoriškai, užsikrėtimo šaltinis – sąlytis su ligoniu artimoje aplinkoje VšĮ „Tulpės“ sanatorijoje. Artimos aplinkos asmenims (2 šeimos nariai ir 1 darbuotojas), turėjusiems sąlytį su sergančiu asmeniu, paskirta izoliacija.
Sanatorijos patalpos dezinfekuotos, pacientams ir darbuotojams, su kuriais užsikrėtęs asmuo galimai turėjo kontaktą, atlikti testai, kurių rezultatai neigiami.
Dėmesio – asmenys, turėję sąlytį su sergančiuoju  koronavirusine infekcija (COVID-19), ir jei pasireiškė ligos simptomai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas), nedelsiant turi kreiptis į Karštąją koronaviruso liniją telefono numeriu 1808. Jei ligos simptomų nejaučiate, savo duomenis pateikite NVSC elektroniniu būdu užpildydami anketą. Pateikus duomenis, prašome laukti NVSC specialisto skambučio, kuris įvertins Jūsų riziką ir taikys reikalingas priemones.

Primename, kad Valstybės operacijų vadovo sprendimais įstaigos lankytojai, vyresni nei 6 metų amžiaus, privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Apsaugos priemonių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims.

Saugokime save ir savo aplinką!

Birštono savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro  Informacijos valdymo ir visuomenės informavimo grupės informacija

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite