Angle down Atgal

Birštone – klientų apgultis: nusprendusieji pasimėgauti baseinais, gali susidurti su keblumais

Šią savaitę Birštone apsilankyti ketinantys, tačiau vizito dar nesuplanavę kauniečiai turėtų neskubėti apsilankyti Birštone, ypatingai, jei nori pasimėgauti šiltomis baseinų voniomis. Kaip visada per moksleivių atostogas, netoli Kauno esančiame kurorte stebimas poilsiautojų antplūdis, didžiosios sanatorijos prašalaičių gali neįleisti į baseinus ir SPA centrus.

Didžiausia Birštone „Eglės“ sanatorija pirmadienį savo „Facebook“ puslapyje paskelbė, kad iki vasario 23 d. dėl didelio užimtumo gali būti sanatorijoje negyvenančių klientų patekimas į baseinų ir pirčių kompleksą.

Personalas socialiniame tinkle atsiprašė už galimus nepatogumus, tuo metu, portalo „Kas vyksta Kaune“ žiniomis, panaši situacija ateinančiomis dienomis bus ir kitų sanatorijų vandens pramogų zonose. Teigiama, kad baseinai perpildyti bus iki savaitės pabaigos, kai mokiniams ateis laikas grįžti į suolus.

Tiesa, Birštono turizmo informacijos centro (TIC) direktorė Rūta Kapačinskaitė „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad „Eglės“ sanatorija yra išskirtinis reikalas, jie – jau 50 metų Lietuvoje veikiantis ir didelį įdirbį turintis objektas.

Birštone yra dar kelios sanatorijos, teikiančios vaikams tinkamas SPA paslaugas ir programas. Tokia pati situacija, kaip skelbia „Eglės“ sanatorija, R. Kapačinskaitės duomenimis, yra ir „Vytautas Mineral Spa“.

„Užimtumas labai didelis, pas juos neapsistojusių svečių lankymasis baseinuose taip pat ribojamas, prioritetas – klientams. „Tulpės“ ir „Versmės“ sanatorijose su baseinais problemų nėra, visi kviečiami. Žinoma, planuojantiems atvykti savaitgalį verta pasirūpinti laisvalaikiu vandens zonose anksčiau, paskutinę minutę improvizuoti nereikėtų“, – įspėjo Birštono TIC vadovė.

Viešbutis „Royal Spa Residence“ vietų turi, bet prieš ketinant lankytis baseinų zonoje irgi rekomenduoja pasiskambinti. Panašaus pobūdžio kaip „Eglės“ sanatorija objektų užimtumas aukštas – siekia apie 90 proc.

Visgi apgyvendinimą ir maitinimą siūlančių vietų yra daugiau, keblumų rasti vietą tik nakvynei nebus. R. Kapačinskaitė pridūrė, kad Birštone be vandens pramogų bei procedūrų apstu ir kitos veiklos – daugiau informacijos galima rasti turizmo informacijos centro portale.

Poilsiautojų kauniečių mėgstamame kurorte smarkiai išaugo dėl moksleivių žiemos atostogų, kurios oficialiai tęsiasi nuo vasario 17 iki 21 d. Šiuo laikotarpiu Birštone visada būna lankytojų antplūdis, šeimos važiuoja atsipūsti su vaikais, o sanatorijos užpildomos išankstiniais užsakymais.

Daugiau naujienų apie Kauną skaitykite čia.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite