Angle down Atgal

„Bičių korys“ kviečia į naują parduotuvę

Iki šiol Šiaulių krašto bitininkai ir medaus mėgėjai skubėdavo į „Bičių korio“ parduotuvę Šiaulių Turgaus aikštėje. Dėmesio: parduotuvė persikėlė į naujas, erdvesnes ir klientams patogesnes patalpas. Plačiau pasakoja įmonės atstovas Rimantas Šerkšnas:

UAB „Bičių korys“ Lietuvoje turi 10 parduotuvių. Viena jų veikia Šiauliuose, naujose patalpose adresu Žemaitės g. 56. Į naujas patalpas persikėlėme, nes jos erdvesnės – tai leidžia praplėsti siūlomų prekių asortimentą.

„Bičių koryje“ rasite dirbtinių korių, pradedančiojo bitininko rinkinių, įrangos ir inventoriaus, taip pat bičių maitinimui, sveikatinimui ir gydymui skirtų prekių, taros ir pakuočių, specialios aprangos ir literatūros, medingųjų augalų sėklų, suvenyrų ir dovanų. Parduotuvėje prekiaujame ir bičių produktais: medumi, žiedadulkėmis, bičių duona, bičių pieneliu, bičių pikiu.

Džiaugiamės, kad bitininkyste domisi vis daugiau žmonių. Bitininkaudami jie gali gerai praleisti laiką, turėti natūralius, sveikus ir saldžius produktus, o pasistengę – ir papildomų pajamų.

UAB „Bičių korys“

Žemaitės g. 56, Šiauliai

www.biciukorys.lt

Tel. 8 682 23 298

Darbo laikas: II–VI įprastu laiku, I ir VII – nedirbame

Reklama

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite