Angle down Atgal

Bibliotekoje – tik knygų skolinimas ir grąžinimas

Sušvelninus karantino sąlygas, Alytaus Jurgio Kunčino viešojoje bibliotekoje teikiamos kai kurios paslaugos. Kaip visoje Lietuvoje, taip ir Alytuje, viešosios bibliotekos dėl vartotojų saugumo laikosi paslaugų atvėrimo etapiškumo, t. y. paslaugų kiekis didinamas palaipsniui, kol bus saugu grįžti prie visiškai įprasto bibliotekų darbo ritmo.

Alytaus Jurgio Kunčino viešoji biblioteka aptarnauja skaitytojus – knygas išduoda ir priima grąžinimui. Darbo dienomis aptarnavimo laikas – nuo 10 iki 18 val. Centrinė biblioteka (Seirijų g. 2) ir Vaikų ir jaunimo literatūros skyrius (Topolių g. 21) skaitytojus aptarnauja ir šeštadieniais – nuo 9 iki 15 val.

Ką galima atlikti?

Galima grąžinti ir pasiimti knygas. Knygos išduodamos tik pagal išankstinius užsakymus internetu arba telefonu ir tik tiems lankytojams, kurie dėvi apsaugines kaukes bei laikosi saugaus atstumo nuo darbuotojų ir kitų lankytojų. Taip pat bibliotekoje rekomenduojama mūvėti apsaugines pirštines, į bibliotekos filialus grąžinamas knygas atnešti plastikiniame maišelyje.

Ko kol kas nebus galima atlikti?

Kol kas nebus galima naudotis skaityklomis, Išmaniąja jaunimo erdve, kompiuterių klasėmis, spausdinimo ir įrišimo paslaugomis. Šios paslaugos palaipsniui vėl bus pradėtos teikti, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje.

Kaip vyksta knygų užsakymas?

Skaitytojas užsisako norimus leidinius internetu arba telefonu iš centrinės bibliotekos arba norimo filialo (išskyrus Vidzgirio filialą, kuris šiuo metu perkraustomas į kitas patalpas).

Knygų užsakymas internetu vyksta įprastu būdu. Tuos, kurie iki šiol nesinaudojo nuotolinėmis paslaugomis, kviečiame pradėti jomis naudotis – mokomasis filmukas ČIA

Knygų užsakymas telefonu:

Iš centrinės bibliotekos, Seirijų g. 2 – tel. (8 315) 32 446, iš Vaikų ir jaunimo literatūros skyriaus, Topolių g. 21 – tel. (8 315) 39 523, iš Pirmojo Alytaus filialo, Jiezno g. 2 – tel. (8 315) 72 775, iš Informacijos ir laisvalaikio centro, Vilties g. 34 – tel. (8 315) 34 806

Saugokimės ir saugokime kitus!

comment Skaitytojų komentarai (0)

Taip pat skaitykite