Rasos Juršienės nuotr.
Angle down Atgal

Bibliotekoje – muzikinė-edukacinė programa vaikams „Metų laikai“

Spalio 19 d. talentingų kūrėjų trio – smuikininkė Viktorija Čepinskienė, pianistė Giedrė Špečkauskaitė ir literatūrologė Vilma Petrikienė – pakvietė į muzikinę-edukacinę programą, sukurtą ir adaptuotą pagal stebuklingą Antonio Vivaldi muzikos ciklą „Metų laikai“.

Vilma Petrikienė, pasakodama pasaką, Zarasų Santarvės pradinės mokyklos trečiaklasius įtraukė į pasakos kūrimą, o nuostabi muzika, atliekama Viktorijos Čepinskienės ir Giedrės Špečkauskaitės, žadino vaikų vaizduotę, leido įdomiau pažinti kitaip atliekamą klasika tapusį šedevrą.

V. Čepinskienė – tarptautinių konkursų laureatė, yra koncertavusi su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, Novosibirsko simfoniniu orkestru, Šiaulių, Klaipėdos kameriniais orkestrais, Camerata Palatina Vilnensis orkestru, trio „14 stygų“ bei kitais atlikėjais.

G. Špečkauskaitė yra dalyvavusi įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, kuriuose pelnė prizines vietas. Dirba legendinio Lietuvos dainininko Vladimiro Prudnikovo vokalo klasėje ir koncertuoja Lietuvoje bei užsienyje.

Maironio Vaikų literatūros muziejaus muziejininkė Vilma Petrikienė yra sukūrusi, parengusi ir organizavusi daug įvairių edukacinių programų ir virtualių ekspozijų.

Parengė Jolanta Lementauskienė

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite