Angle down Atgal

Bibliotekoje – knygų mugė

Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos pirmame aukšte vyksta Knygų mugė, kurioje pristatomos skirtingų rašytojų įvairios knygos. Renginio metu taip pat vyks susitikimai su knygų autoriais, o renginį vainikuos Telšių YAMAHOS muzikos mokyklos koncertas.

Renginyje apsilankė Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas, savivaldybės administracijos Kultūros ir turizmo skyriaus vedėja Eglė Tarvainytė ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Vaida Udovičienė.

Rajono vadovas pasidžiaugė, jog knygų populiarumas didėja, jas vis dažniau skaito ir jaunoji karta. Renginio metu rajono vadovas įteikė vardines padėkas Telšių Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos direktorei Jolantai Sutkutei, direktoriaus pavaduotojai Vidai Urnikienei ir šios bibliotekos Bibliografinio aptarnavimo skyriaus vedėjai Julitai Švėgždavičienei už projektų rengimą, jų įgyvendinimą bei partnerystę su Telšių rajono savivaldybe įgyvendinant renginius, skirtus Žemaitijai - Žemaitijos kongresą, konferenciją „Žemaičių kalba ir istorija“ bei apdovanojimą Atminimo ženklais „Už nuopelnus Žemaitijai“. Už renginių viešinimą, įteikimo procedūrų įgyvendinimą bei organizacinius darbus padėkota bibliotekos darbuotojams Erikai Bytautienei, Jurgitai Dubinskienei, Daivai Pociuvienei ir Egidijui Kaubriui.

comment Skaitytojų komentarai (0)

Rekomenduojamas video turinys


Taip pat skaitykite