Biatlono varžybos Didžiasalio „Ryto“ gimnazijoje

Utena
Reporteris Skaistė Etaplius žurnalistas

Gegužės 2 d. Ignalinos rajono Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos stadione  vyko biatlono varžybos. Sportininkai varžėsi sprinto rungtyje atskirose amžiaus grupėse. Dalyvavo virš 20 mokinių.

Pradinukų grupėje berniukų tarpe 1 vietą iškovojo Mantas Pilipavičius, 2 vietą – Aurimas Palčevskis. Mergaičių tarpe 1 vietą iškovojo Aurelija Jurkevičiūtė, 2 vietą – Andrėja Tarasova, 3 vietą – Milana Trokšaitė.
4- 5 kl. grupėje berniukų tarpe 1 vietą iškovojo Airidas Vaškevičius, 2-3 vieta pasidalino Leinoras Spėčius ir Svajūnas Leleika. Mergaičių grupėje 1 vietą iškovojo Evelina Sinica, 2 vietą – Ieva Mikulėnaitė, 3 vietą – Veronika Tarasevič. –
Vyriausiųjų grupėje berniukų tarpe 1 vietą iškovojo Mantvydas Bikulčius, 2 vietą – Deimantas Mackun, 3 vietą – Reinaldas Baublys.
Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais, visi dalyviai – saldžiais prizais.
Oras buvo nuostabus, nuotaika puiki.
Tokios varžybos ne tik stiprina ir grūdina, tačiau palieka malonius, neišdildomus įspūdžius bei prisiminimus.