Biatlonininkė N. Kočergina pasaulio taurės varžybose Kanadoje - 69-a

Utena
Wikipedia/Pavel Hrdlička nuotr.
Reporteris Monika Etaplius žurnalistas

Kanadoje vykstančių pasaulio biatlono taurės septintojo etapo varžybų sutrumpintose moterų 12,5 km asmeninėse lenktynėse ketvirtadienį Lietuvos atstovė Natalija Kočergina užėmė 69-ąją vietą.

Nugalėjo vieną kartą šaudykloje suklydusi ir 45 sek. baudą gavus norvegė Tiril Eckhoff - 36 min. 32,9 sek. Antrąją vietą užėmė čekė Marketa Davidova (+9,8 sek.; 0 netaiklių šūvių), trečiąją - italė Lisa Vittozzi (+20,9; 0).

Šešis kartus šaudykloje suklydusi 33-ejų metų N. Kočergina nugalėtojai pralaimėjo 6 min. 27,6 sek.

Tris sykius prašovusi 22-ejų metų Gabrielė Leščinskaitė (+7.59,2) liko 79-oje pozicijoje.

Lenktynėse dalyvavo 89 biatlonininkės. Sutrumpintose asmeninėse lenktynėse sportininkams už netaiklų šūvį skiriamos 45 baudos sekundės.

Bendrojoje pasaulio taurės įskaitoje po 16 lenktynių pirmauja italės Dorothea Wierer (651 tšk.) ir Lisa Vittozzi (646 tšk.). Trečia yra Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina (540 tšk.).